Як видалити My.yoursearch.me (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove My.yoursearch.me

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити My.yoursearch.me. Це керівництво My.yoursearch.me видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

My.yoursearch.me є альтернативні пошукову службу. Платформа має інший макет з класичних пошукових систем, таких як Google, Yahoo, Bing і MSN. Є кілька полів пошуку. По-перше, у верхній частині сторінки, а другий-в нижній. З точки зору функціональності, My.yoursearch.me має стандартні функції. Існує веб вкладка Загальні ключове слово пошуку, фільтри для зображень, відео і карти. Якщо ви шукаєте спосіб, щоб оптимізувати ваш веб-перегляду результатів, ви не повинні спробувати цей веб-сайт. My.yoursearch.me вважається небезпечним через його зв’язок з викрадач браузера. Ізгоїв програма перешкоджає внутрішніх настройок браузера та проводить несанкціонованого завдань. Якщо буде піддавати вас ризиків безпеки.

Першим завданням на порядку денному викрадач є скинути на головній сторінці і за замовчуванням пошукову службу, My.yoursearch.me. Веб-сайт має шкідливого коду, який дозволяє зловісний програма для додавання несанкціонованих змін до внутрішніх настройок. Тоді Приходьте оголошень. My.yoursearch.me викрадач генерує рекламу, просування торгових угод зі знижкою. Вони принесли в різної форми і форматів, включаючи спливаючі вікна спливаючі в текстові посилання, купон коробки, перехідний, інтерстиціального, плаваючих, порівняння, у тексті, контекстні та відеооголошення. Інтрузивні windows буде перервати вашу сеанси перегляду і перешкодити вам використовувати ваш комп’ютер в повній мірі. Викрадач використовує великий обсяг процесора і оперативної пам’яті для їх виробництва. Це буде мати негативний вплив на швидкість роботи.

My.yoursearch.me викрадач використовує кілька трюків закулісний зробити більш ефективних рекламних кампаній. Він прикрашає оголошення windows з яскравим оздобленням, флеш-анімації, скоропису шрифти та інші спеціальні ефекти. Особлива увага приділяється підбору угод. Викрадач зауважує, що люди в перегляду звички у спробі визначити, що їхні інтереси. Потім він відповідав за реклами відповідно. Якщо ви розширювати ваш гардероб, shady програма буде акцентувати на пропозиції для предметів одягу. Якщо ви в процесі надання вашого будинку і шукаєте елементів інтер’єру, викрадач приведе вас пропозиції для різних предметів меблів і прикраси.

Remove My.yoursearch.me
The My.yoursearch.me Virus

My.yoursearch.me викрадач не обмежує відстеження діяльності для просто історії веб-перегляду. Це буде збирати різні види даних на вас, такі, як печиво, натискання клавіш, IP адреса, географічне розташування, демографічні показники, код міста, номер телефону, обліковий запис електронної пошти, імена користувачів, паролі та фінансові деталі. Зібрав вводу будуть упаковані в каталогах і продається на ринках darknet. Власники викрадач не питайте людей для дозволу контролювати свою онлайн сесій, запис і продавати свої особисті відомості. За рахунок продажу особисті та фінансові дані, який вони публікують ви серйозні ризики безпеки. Люди, які купують ваші дані можуть бути кібер-злочинців. Вони могли б за допомогою увірватися в облікових записів і красти від них.

Тепер, коли ви знаєте, що пошкодження My.yoursearch.me викрадач може робити, ви повинні знати, як він проник вашої системи і як захистити себе проти вторгнення в майбутньому. Є кілька методів розподілу, які могли б бути причиною ізгоїв інструмент отримання запис. Найбільш поширеним методом комплектації. Розробник буде злиття виконуваного викрадач з інсталяційний файл з іншої програми. Freeware, shareware і піратськими копіями платних програм використовуються для цієї мети, тому що вони не мають захищених ліцензією. Додаткове програмне забезпечення буде згадано в умови завантаження клієнта. У вас буде можливість зняти з неї виділення. Не втратьте цю можливість, читати кінцевий користувач ліцензійною угодою (EULA) і вибрати режим вибіркову інсталяцію.

Спам-листи, є ще один загальний вектор. Людина за повідомлення зливається Деструктивна My.yoursearch.me викрадач із документом. За допомогою скрипта або макрос автоматизований на транспорт. Відкриття вкладення будуть заразити систему на місці. Спамери можуть бути хитрий в розробці підроблених повідомлень. Лист вирішити від імені існуючі компанії або організації. Для фільтрування спаму з законні повідомлень електронної пошти, можна шукати контактну інформацію. Нарешті, ми повинні згадати спосіб установки drive-by. Пошкоджено веб-сайт можна завантажити та інсталювати шкідливих програм на вашій машині. Все що потрібно це для вас, щоб отримати доступ до домену. Ось чому ви повинні бути обережні про відвіданих веб-сайтів.

My.yoursearch.me деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити My.yoursearch.me з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *