Як видалити My Browser Home Redirect (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити My Browser Home Redirect. Це керівництво My Browser Home Redirect видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

My Browser Home Redirect є програму, створену зловмисниками. Це браузер викрадач інфекція, яка дуже небезпечні. Якщо у вас є у вашій системі, підготувати для неприємностей. Викрадачі зробити жахлива орендарям. Цей шкідник ніколи не буде корисним для вас. Незважаючи на те, що він стверджує, що корисні розширення, які будуть удосконалити його роботу, це брехня. Він не буде. У самому справі, він погубить її. Бухгалтерія, викрадач означає, що ви піддаєтеся впливу постійної шкідливих програм і загрозу безпеці. Не Тримайте на борту. Як тільки ви зрозумієте, що ви інфіковані, вжити заходів.

Знайти, де ховається неприємні паразита і видалити його на місці. Чим раніше ви позбутися від нього, тим краще для вас і благополуччя вашій системі. Не дозволяйте себе обдурити. My Browser Home Redirect ще інфекції, і немає такого поняття, як нешкідливий шкідників. Деякі з них більш небезпечною, ніж інші, це правда, але всі вони заподіяти шкоду. Якщо ви дасте цей викрадач достатньо часу на борту, це також може привести вас деякі безвідкличний шкоди. Зробіть собі ласку і видалити його, перш ніж він має можливість зробити це.

My Browser Home Redirect вносить зміни в настройках ваш браузер без вашого дозволу. Насправді, ви не навіть отримують інформації про в кадрових змінах переважно. Ви тільки спостерігати їх, після того, як вони вже були зроблені. Як заміну вашої домашньої сторінки та пошукових системах, наприклад. Ви відкриваєте браузер один день, тільки щоб побачити, що My Browser Home Redirect є, щоб вітати вас. My Browser Home Redirect є скрізь, насправді. Немає не позбавлення від неї.

Кожен раз, коли ви йдете в мережі, ви зустрічаєтеся сторінки. Ви, перенаправляються до нього постійно. Ви також були засипані тонн шкідливі оголошення, яка, якщо ви натиснете на, ви завантажити більше шкідливих програм. Веб-серфінг вже не є безпечним. Один клік на загрозу оголошення і заразити ваш ПК вже інфіковані ще більше. Але це не найгірше. Існує більше. Викрадач становити вашої конфіденційності ризику теж. Це шпигунів на свій, використовуючи ваш браузер як шпигунстві пристрій. Це знає кожен онлайн переїзду. Все, що ви робите знаходиться під контролем.

Викрадач також записує всі його можна знайти і використовує його спільно з шахраї за ним. Ваші конфіденційні дані піддається дії зловмисників і вони могли використовувати його для будь-яких на свій розсуд. Вони також можуть продати його третім особам. Будь-якому випадку, це не буде привести до нічого доброго. Навпаки. Якщо ви використовуєте комп’ютер оплачувати рахунки онлайн або для Інтернет-магазини, викрадач може навіть вкрасти облікових даних особисто ідентифікувати і фінансових. Немає потреби пояснити, що може статися далі, чи є? Може стати жертвою для фінансових афера або навіть крадіжки. Допустити цього. Дотримуйтесь нашим гідом видалення в кінці цієї статті і видалити My Browser Home Redirect, а це не занадто пізно. Чим раніше пішло таке діло, тим краще.

Як викрадач My Browser Home Redirect розповсюджується? Там не тільки одна тактика, це точно. Хакери покладатися на старі але золото інфільтрації методи заразити користувачів. Наприклад, повідомлень електронної пошти спаму і шкідливих вкладень, freeware/ shareware-пакети, fake оновлень, пошкоджено pages/ ads/ посилання, фіктивні програми або оновлення системи, інфікованих повідомлень соціальних медіа, однорангової обміну тощо. Тактика багато і єдиний спосіб, щоб захистити себе, будучи більш обережними. Чи не недбале і розсіяний як таким чином, ви тільки роблять хакерських робота простіше. Тримайте ваш гвардії в усі часи. Веб-це повний інфекцій, які чекають на вас робити хід неправда.

My Browser Home Redirect деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити My Browser Home Redirect з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити My Browser Home Redirect з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *