Як видалити MoneyBot (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити MoneyBot. Це керівництво MoneyBot видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

MoneyBot неприємні adware шкідник. Це не надійнішим і кориснішим застосування. Це рекламне. Іншими словами, ви маєте справу з кібер-інфекцією. Там срібло підкладка, хоча, так що не панікуйте. Ви можете вважати себе lucky, як ви застрягли з відносно легко видалити паразитів. Ви могли б були інфіковані серйозніша загроза як троян або за вимагачів. Замість цього, ви інфіковані рекламне. Не зрозумійте нас неправильно, хоча. Це не означає, що MoneyBot нешкідливі.

Немає такого поняття, як нешкідливий шкідників. Кожен з них викликає неприємностей і кожен в кінцевому підсумку виходить з-під контролю. MoneyBot включений. Воно не може бути майже небезпечні, а інші загрози, але воно цілком може викликати проблеми. І чим довше він залишається, більше питань, ви в очі. Гарна новина полягає в тому, що можна видалити порушник досить легко, якщо діяти негайно. Не дають загроза більше часу у вашій системі. Видалити його при виявленні і заощадити тонни майбутніх болів. Як тільки ви визначити MoneyBot у вашій системі, знайти, де вона ховається і зніміть її, не думати двічі про це. Це кращий курс дій, які можна взяти.

MoneyBot руйнує вашу діяльність перегляду. З моменту його вводить, ваш веб-серфінг зміни. Ви не можете зробити один хід онлайн не перериваючи adware. Наприклад, кожного разу, коли ви намагаєтеся відвідати ваші улюблені сторінки, ви, перенаправляються до інших shady ones. Додаткові вкладки відкриті весь час також. Незліченні роликів охоплюють весь екран 24/ 7. Онлайн-відео отримати призупинено для рекламні паузи. Це кошмар.

За реклами не дозволяє веб-серфінг нормально. Це більше, ніж дратує. Це нервовим. Тим не менш це також небезпечно. Сторінок, ви в кінцевому підсумку відвідування та оголошення, що були засипані не є надійними. Більшість з них насправді пошкоджений і вони ведуть до інфекції. Якщо вам трапиться натисніть на невірних, ви компроміс комп’ютер ще далі. І повірте, є багато пошкоджені посилань і оголошення і ви не можете сказати безпечний ті окремо від небезпечних ті. Рано чи пізно ви будете натисніть кнопку.

Іноді оголошення з’являються прямо під курсором миші. Це те, що робить за реклами. Він повинен генерувати pay-per-click доходів для її власників, і він використовує ви. Не стати спонсором шахраїв. Не натискайте на що-небудь, доки залишається за реклами. Зробити все можливе, щоб видалити його як можна швидше, тому що ваша ситуація погіршується з кожною хвилиною. Рекламні ролики стають все більш і більш агресивними і рости в цифрах. Єдиний спосіб позбутися від них є видалити MoneyBot. Це зробити. Не витрачайте свій час в дебатах. Програма ніколи не буде корисним для вас. Важливо, тільки щоб своєму розробників. Видалити, поки не стало надто пізно. Скористайтеся нашим гідом нижче і чистої ПК раз і назавжди.

Як увійти в adware? Як правило ці інфекції подорожі в комплекті з інших безкоштовних програм, і під час інсталяції цих програм, adware шкідників введіть як добре. Ключовим є не звертати увагу, хоча. Існує спосіб, щоб запобігти їх від вступу. Вибрати додаткові параметри майстра інсталяції замість основні з них. Вони трохи більше часу, але вони також дозволяють перевірити весь комплект додаток від app і вимкніть всі додаткові послуги, які ви не хочете, щоб ввести вашу систему. Це, як трохи більше часу і уваги йти заощаджує купу проблем. Пам’ятайте, що наступного разу, коли ви вирішили встановити щось і не робити ту ж помилку двічі.

MoneyBot деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити MoneyBot з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *