Як видалити Microsoft Windows Locker | Оновлено

Trojans

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Microsoft Windows Locker. Це керівництво Microsoft Windows Locker видалення працює на всіх версіях Windows.

Microsoft Windows Locker є інфекція, яка експонатів багато зловмисних риси – так само, як трояни коня. Незважаючи на те, що загроза є ще під analyzation, його поведінка дозволяє нам вірити, що вона є членом сім’ї страшного троянський кінь. Як будь-які інші Троян, Microsoft Windows Locker може також використовуватися для різних цілей, залежно від того, що хакери потреб. Ця пропозиція має бути більш ніж достатньо, щоб ви зрозуміли, як небезпечні цей паразит насправді-це. Зайве говорити, його слід видалити якнайшвидше.

Існує причина, чому троянів так боялися і небажаних. Вони навіть розглядатися як найбільш небезпечних типу інфекції там. Зараження Microsoft Windows Locker не призведе до нічого доброго. Навпаки. Шкідника приносить з собою нічого, але збиток, головні болі, проблеми і unpleasantries. Видаліть його, перш ніж вдається повного знищення вашої машини. Чим більше часу ви надати йому на борту, на більше шансів скопіювати проблемний отримує. Заощадити тонни питань і позбутися від загрози перший можливості ви отримаєте. Ваше майбутнє я буду дуже вдячний.

Що робить Microsoft Windows Locker робити? По-перше, цей зловмисна програма може використовуватися для викрадення особистих даних. Шкідника здатний шпигунів за тобою в режимі реального часу, а також. Він може записує натиснення клавіш і рух миші теж. Вона може також зможе використовувати веб-камери, щоб шпигувати за вам в режимі реального часу. Крім того, Microsoft Windows Locker може вкрасти облікових даних особисто ідентифікувати і фінансових і відправити їх до шахраї. Крім того шкідниками здатний зробити різні зміни в настройки комп’ютера за промовчанням. Це може змінити систему реєстру, пошкодження файлів, т. д., всі з яких призведе до проблем продуктивності, програмну помилку і завантаженні проблеми. Існує більше, хоча.

Microsoft Windows Locker служить backdoor до інших інфекцій і вона в змозі встановити більше шкідливих програм на вашій машині. У Крім того, один раз Microsoft Windows Locker, встановлених на вашому комп’ютері, він показує технічна підтримка афера і не дозволяє використовувати комп ‘ ютер для жодного іншого призначення. Повідомлення, які ви бачите відображається як Windows попередження і показує підроблені технічна підтримка телефонний номер, на вершині, що слідують логотип Microsoft Windows, що накладається. Нижче, ви бачите серію коробки імена наступним чином: Region/ Address/ Name/ комп’ютер операційну систему MAC. Якщо натиснути кнопку OK, вам буде показано другий екран із таким повідомленням:

“ключ продукту

будь ласка введіть ключ продукту

Windows Defender запобігти невідомого типу та шкідливе програмне забезпечення на комп ‘ ютера. Будь ласка, введіть ваш ключ продукту windows. Ключ продукту має бути на полі, що windows DVD прийшли в або в повідомленні електронної пошти про придбання Windows, який розміщено на вашому комп’ютері або всередині відсіку вашого ноутбука.

Ключем продукту виглядає так:

Ключ продукту: ххххх ххххх ххххх ххххх ххххх “

На думку фахівців безпеки введення 85080-83080-04260-27040-32290 у вікні видаляє екрану. Тим не менш, цей код може не працювати на всіх комп’ютера і він не буде видаляти будь-які додаткові віруси Microsoft Windows Locker може встановили.

Коли мова йде про номер телефону, за умови, ви повинні знати краще, ніж номер для. Ви зв’яжеться кіберзлочинців, хто збирається оманливим шляхом отримати платити великі суми грошей за абсолютно нічого. Ці люди не є технічної підтримки. Вони хакерів і вони після ваші гроші. Все що ви робите, не дзвонити цей номер. Видалити Microsoft Windows Locker як можна швидше. Дотримуйтесь нашим гідом видалення нижче і чистити комп’ютер для хорошого.

Як цим трояном вводите вашу систему? Як правило Троян покладатися на спам повідомлення електронної пошти, щоб вивідати жертв, дозволяючи їх встановлення. Будьте обережні, коли ви отримуєте повідомлення від невідомих відправника. Приступити з обережністю і не поспішати до його відкриття або натиснувши на будь-яку гіперпосилання, він може містити. Хакери також замаскувати ці листи до виглядає як важливі і законних ones. Перевірте відправника, перш ніж відкрити або завантажити що-небудь. Не дозволяйте їм обдурити вас. Завжди бути напоготові. Запобігання порушник в’їзд є набагато простіше, чим займаються його пізніше.

Microsoft Windows Locker деінсталяції

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Microsoft Windows Locker з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *