Як видалити MetroWhiz Virus | Оновлено

PUP
Remove MetroWhiz Virus

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити MetroWhiz Virus. Це керівництво MetroWhiz Virus видалення працює на всіх версіях Windows.

MetroWhiz є програму, створену зловмисниками. Вона була створена Mindspark Інтерактивна мережі, Inc який говорить, що достатньо. Ви маєте справу з потенційно небажані програми, крім того, що слово “потенційно” непотрібні. ПФА дійсно небажаних. Вона лежить до сейфу, роблячи вигляд, що це збирається бути корисними для вас. MetroWhiz обіцяє допомогти вам знайти ви знайдете автобусні маршрути або поїзд графіків. Це не долучалося вірно, хоча. Застосунок було тільки розроблений, щоб допомогти шахраїв отримати легкий прибуток. Видалити, як можна швидше.

Ви не хочете, щоб бути спонсором хакерів, ви? Звичайно, не. Так не втрачайте часу і Чистота вашій машині боротьби зі шкідниками. Чим більше часу, він витрачає на борту, більше проблем викликає. Ці проблеми також ростуть у тяжкості. Не миритися з цим. Додаток ніколи не буде корисним для вас. Навпаки, він стане шкідливі і викликає у вас тонн головного болю. Зберегти себе від неприємностей і скоротити коли ЩЕНЯМ перебування короткий. Чим раніше ви знайти і видалити його назавжди, тим краще.

Як тільки MetroWhiz вступає на вашій машині, це оголошення його докучливих розширення для всіх ваших браузерах. Це включає в себе три найбільш популярні з них, а саме Mozilla, Chrome і Microsoft краю. Крім того, якщо у вас є інший браузер, встановлені, вони заразитися теж. Після того, як плагін були включені, змінює свій досвід онлайн. Ви починаєте, страждає постійної вторгнень. По-перше, кожного разу, коли ви спробуєте завантаження сторінки, ви, перенаправляються на інший shady. Додаткові вкладки відкриті весь час, і ви землі, на сайтах з вельми сумнівним вмістом. Але це ще все. ЩЕНЯ породжує численні дуже дратує рекламні оголошення, які охоплюють екрана на щоденній основі. Ці оголошення використовують збільшити веб-трафіку для окремих сайтів, так що шахраї можуть отримувати дохід pay-per-click.

Remove MetroWhiz Virus
The MetroWhiz Virus

Пункт нічого. З кожним з кліків ви допомогти хакерів, заробити гроші. Що ще гірше, ви поставити під загрозу безпеку ще більше. Більшість ви бачите рекламу пропущені доставити більше шкідливих програм. Один клік є все, що потрібно для завантаження більше шкідників на борту. Ви хочете, що? Ваша машина вже страждають через цей єдиний PUP. Вона є неефективні весь час. Її швидкість сповільнюється, він виходить з ладу часто. Деякі з програм також може не завжди виконуватися правильно. Не миритися з цим. Найкраще робити це, видаліть його, відразу. Зробити так вручну, скористайтеся нашими керівництво видалення в кінці цієї статті. Це легко дотримуватися і після того, як ви зробили, все буде повернутися в нормальне і можна використовувати ваш комп’ютер ефективного знову.

Як ви в кінцевому підсумку застрягли з MetroWhiz цуценя? Ну, є багато методів, шкідник може використовуватися для вводу вашої машини. Наприклад, можна використовувати спам-повідомлень, підроблені, пошкоджені посилання і сторінки, freeware-пакети, шкідливі оголошення третіх сторін, завантажити неперевірених джерел, підроблені торенти, тощо. Однак, ці тактики не долучалося, достатньо для роботи без вашої допомоги. Допомоги ми маємо на увазі неуважності. Якщо ви удається приділяти увагу можна виявити порушник вчасно і запобігти його введення. Якщо ви не відволікатися, однак, це буде ковзати прямо вами.

Таким чином, не дають в недбалості. Завжди тримайте ваші гвардії коли онлайн. Будьте обережні, що ви натиснете на і те, що ви говорите так. Хакерів намагаються обдурити вас, і якщо ви недбалості, вони будуть успішними. Якщо ви обережніше, ви будете ловити в законі. Зробити правильний вибір і тримати вашу машину безкоштовно інфекції.

MetroWhiz Virus деінсталяції

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити MetroWhiz Virus з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *