Як видалити MediaDownloader Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware
Remove MediaDownloader

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити MediaDownloader Virus. Це керівництво MediaDownloader Virus видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

MediaDownloader — інструмент, який дозволяє вам зберігати відео з Інтернету. Вона сумісна з Windows і Mac операційних систем (ОС). Щоб зберегти медіа, ви просто повинні ввести URL-адресу, виберіть, чи потрібно зберегти файл у форматі музики або відео і натисніть завантажити. Утиліта підтримує завантажень прискорення, перетворення формату під час збереження з відео-сайтів і для передачі медіа до будь-якого мобільного пристрою. До цих пір MediaDownloader здається великою. Там є одна заковика хоча. В обмін, даючи вам можливість збереження файлів на жорсткому диску, shady інструмент запропонує вам звернути увагу на рекламних оголошень. Крім того, встановивши його до комп’ютера, ви дозволили б відслідковувати ваш сеанси перегляду і збирати дані про вас.

Безпека експерти проаналізували програми, так що вони можуть визначити, чи вона включає в себе ризики для безпеки. Висновок, що MediaDownloader рекламні програми-програмі. Це може призвести до з питань безпеки. Ізгоїв інструменту показує рекламу для того, щоб підняти доходи. Вони переслати підтримуваних веб-сайтів. Власники відповідні домени платять власників MediaDownloader для зв’язування їх зміст. Вони отримують комісійні, які залежать від кількості рекламні посилання, що користувачі стежили. Цей метод визначення компенсацій називається pay-per-click система.

Оскільки за реклами потреби користувачів до співпраці таким чином, він виймає з води всі трюки з мішка. Оголошення сприяння торгуватися пропозиції для різних товарів народного споживання, такі як одяг, аксесуари, спорт передач, Ігри, меблі, прикраси, Садовий інвентар, стаціонарні, гаджети та інші елементи. Презентація є також різноманітна таким чином. Ці оголошення відобразяться в різних форматах, включаючи банери, freebies, купон коробки, в тексті посилання, відео кліпи, контекстні, плаваючих, inline, перехідний, інтерстиціального і весь екран windows. Постійним потоком спливаючі вікна будуть заважати вашій роботі і сповільнити роботу комп ‘ ютера до швидкості равлики через високу напругу процесора. Велику проблему походить від веб-сайтів за реклами. MediaDownloader не перевіряє їх, щоб перевірити їх стану безпеки. Як можна помітити, будь-які певним оголошенням може призвести до пошкодженого веб-сайту.

Remove MediaDownloader
The MediaDownloader Virus

Інші загрозі навколо MediaDownloader пов’язані особистої безпеки. Як ми вже згадував на початку цієї статті, крадькома програма має можливість контролювати сеанси перегляду і збирати інформацію на людей. Вона буде записувати ваші серфінг історії, відстеження печиво, натискання клавіш, обліковий запис електронної пошти, IP адреса, географічне розташування, поштовий індекс, демографічні дані, номер телефону, фізичну адресу, імена користувачів, паролі та фінансову інформацію. Власники за реклами буде торгуватися ваші особисті дані на darknet ринках без вашого відома. Ви не будете знати, хто надано доступ до вашої особистої вводу та як вони будуть використовувати його.

MediaDownloader має офіційний сайт. Його зареєстровано mediadownloader.me домену. Якщо ви не купували застосування охоче, ви були обманом він встановлений на вашому комп’ютері. Це могло статися в кількох напрямках. Бажані розсилки метод називається комплектації. Freeware, shareware і піратських програм можна провести установку відокремленому програми. Відокремлене інструмент будуть перераховані в умови завантаження клієнта як бонус. Він буде обраний за замовчуванням, це означає, що вам доведеться змінити пресети для того, щоб виключити додаткового програмного забезпечення. Не забудьте прочитати кінцевий користувач ліцензійною угодою (EULA) при обробці установок.

Інші векторні розповсюдження є електронна пошта спаму. MediaDownloader можуть передаватися через доданій документа. В оману лист буде представлений як офіційне повідомлення від авторитетних сутності, зразок national post, Кур’єр фірми, соціальна мережа, банку, установа, уряд відділення, комерційних платформи на місцевий відділ поліції. Відправник може уявити собі повідомлення добре. Вставивши логотип або емблему відповідній організації, а лістингу фактичні координати, лист може здійснюватися здатися законні. Ви можете підтвердити автентичність даної електронної пошти, перевіряючи електронну адресу, надіслане з.

MediaDownloader Virus деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити MediaDownloader Virus з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити MediaDownloader Virus з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *