Як видалити Marihokew.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Adware це небезпечно програмне забезпечення, яке має на меті перетворитися будь-який браузер існуючі на пристрої відображення оголошення інструменти. Раптової появи Marihokew.com сторінки кожного разу, коли ви відкриваєте браузер є чіткою ознакою того, що такий паразит живе на вашому комп’ютері. Цей противний adware запрограмовані для створення як багато реклами, можливо, спрямованих на обдурити користувача в натиснувши на них.

За кожен клік, що робить жертва платять за реклами. Так що не дивно, що кожної сторінки, які ви відвідуєте будуть затоплені з оголошеннями. У тексті, банери, спливаючі вікна і навіть блимає попередити повідомлень – не можна уникнути їх, незалежно від того, скільки разів ви натиснете на їх кнопці ‘Закрити’. Рекламне програмне забезпечення є серйозні порушення у ваш онлайн-безпеки та конфіденційності. Цей шкідливе програмне забезпечення може легко шпигувати за дії і збирати ці дані для кращого налаштування рекламні змісту, воно буде відображатися на екрані.

Adware не націлювання на певний жертв. Вона використовує масові розсилки методи, досягти якомога більше користувачів, наскільки це можливо. Важливо відзначити, що він не може зламати комп ‘ ютера. Це не така розвинена. Справа в тому, тільки ви можете дати йому дозвіл на вторгнення.

У більшості випадків користувачі несвідомо встановити такі паразити на своїх пристроях. Це відбувається через підроблені оновлень, програмне забезпечення комплектації, спам або, натиснувши на shady посилання та оголошень. Це краще, якщо ви не відкриваєте будь-які повідомлення електронної пошти позначено як спам. Частіше за все такі повідомлення є небезпечними і можуть заразити ваш комп’ютер, коли ви займатися з ними. Особливо, якщо вони містять вкладення або виконувані файли. Також рекомендуємо після інсталяції настроюваної інсталяції, не так приховане програмне забезпечення встановлюється без вашого відома.

Marihokew.com adware обмежує її атаки веб-браузери тільки. Це означає, що вона не заразити вашої комп’ютерної системи. Однак, це не означає, що він є нешкідливим. Це програмне забезпечення не має місця на вашому пристрої. Ви повинні видалити його, як тільки ви визначити його, так що він може виконати свою місію зловмисних. Не тільки паразита має доступ до вашого веб-переглядача історії та пошуку результатів, він може так само легко отримати цінні дані таких як але не обмежуючись паролі Логін ID, IP-адреси, Банк облікові дані облікового запису, номери кредитних карток, також, і. д.

, але дозволяючи цей шкідник перебувати на вашому комп’ютері, ви ризикуєте отримати ваш браузер серйозно пошкоджені. Важкі рекламу незабаром зачіпають браузер, змушуючи його не тільки не відстають, але аварії і заморозити постійно. Якщо не діяти проти ця загроза в часі, веб-переглядач перестати працювати повністю. Ви можете захистити свої особисті відомості і повернутися до безкоштовне ідеальним шляхом видалення цього небезпечного adware з вашого комп’ютера як можна швидше!

Marihokew.com деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Marihokew.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *