Як видалити Malware Crusher | Оновлено

PUP
Remove Malware Crusher

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Malware Crusher. Це керівництво Malware Crusher видалення працює на всіх версіях Windows.

Malware Crusher є не те, що він говорить. Це Са шахраїв. Цей противний програма рекламується як альтернативу антивірусних програм. За словами своєму розробників це дуже корисно і абсолютно нешкідливі. Ну, це було б чудово, якщо б це було правдою. Але це не так. Не вважаю, що слово Malware Crusher говорить. Це все брехня. Дивіться повз дим дзеркал і подивитися програми за те, що він насправді. Афера.

Malware Crusher є потенційно небажані програми, яка намагається оманливим шляхом отримати щось робить, що проти ваших інтересах. Чи не попадіться в цю пастку. Як тільки ви визначити Malware Crusher у вашій системі, переконайтеся, що вжити негайних заходів для її видалення. Пам’ятайте, що Malware Crusher лежить до вашого обличчя. Ніщо не говорить вона може бути довіреним. Знайти, де ховається оманливі інфекції і видалити його негайно. Якщо ви дозволите його перебування, ви пошкодуєте про це раніше, ніж пізніше.

Нібито, проходить Malware Crusher ретельного сканування вашого ПК та допомогти вам виявити різні загрози, які інші аудіо/відео програма не може. Правда в тому, що інші програми не вдалося знайти ці загрози, тому що вони не існують. Malware Crusher робить їх для того, щоб налякати вас. Він стверджує, що ваша машина є переповнений з інфекції, і що ви в небезпеці. Ще раз, не довіряйте АМАЗОНОК, навіть на секунду. Все це Тактика залякування. Шкідника хоче, щоб панікувати, тому що ви, то ви будете більш готові співпрацювати. Немає нічого поганого з ПК.

Remove Malware Crusher
The Malware Crusher Virus

Крім Malware Crusher цуценя це чисті. Тим не менш шкідниками намагається переконати вас, в іншому випадку, так що він може запропонувати її фіктивні вирішення проблеми не існує. Це рішення є завжди те ж саме. Вас просять телефонувати безкоштовний номер для того, щоб зв’язатися з “спеціаліст”, які повинні допомогти вам справитися з численних загроз, коли ЩЕНЯМ стверджує, що ви інфіковані. Не називати цих людей, ні на що. Якщо ви робите, вони нагодує вас більше брехні. Вони заявляють, що наразі використовується безкоштовна версія Malware Crusher, які можна знайти тільки загрози, але його не можна видалити їх. Вони запропонує придбати повну версію програми, яка, звичайно, не з дешевих. Не роблять цю помилку.

Malware Crusher афера. Вона не може навіть виконувати сканування, не кажучи вже загроз, що інші застосунки AV неможливо знайти. Не дати цим людям гроші тільки, щоб отримати підроблені програми, яка не може допомогти вам. Не, що вам потрібна допомога. Єдина проблема полягає в АМАЗОНОК оманливі та для його видалення, не потрібно витрачати ні копійки. Існує повністю-безкоштовне керівництво видалення нижче допомагає вирішувати Malware Crusher. Все, що вам потрібно зробити це, дотримуйтесь інструкцій, ретельно і незабаром достатньо ваша машина буде безкоштовно інфекції.

Як зробив Malware Crusher введіть вашу машину? ЩЕНЯ ймовірно був прив’язаний до іншої програми в Інтернеті, які ви встановили на вашому комп’ютері. Це називається комплектації метод, і якщо ви не обережні під час встановлення, ви в кінцевому підсумку зараження власній машині. Наступного разу, коли ви встановіть програми, не забудьте вибрати додаткові параметри майстра інсталяції. Так, вони більше часу, але вони також дають вам можливість переглянути всі додатково додається застосунків пакета, а також вимкніть їх, перш ніж натиснути кнопку “Готово”. Якщо такі додаткові функції, видалити їх не вагаючись. Вони зазвичай шкідливі і не потрібно їх у вашій системі. Якщо ви зробили, ви б завантажили їх себе в даний час.

Malware Crusher деінсталяції

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Malware Crusher з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *