Як видалити Livermony.info (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove Livermony.info

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Livermony.info. Це керівництво Livermony.info видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Браузер викрадачів вважаються найбільш дратівливих тип шкідливих програм. Чому? Тому що вони відомі їх здатність напасти на екрані з нав’язливим спливаючі вікна, оголошення, фальшиві запитів оновлення, миготливий повідомлення, спеціальні пропозиції та купони, ексклюзивні пропозиції та інших сумнівних посилання з єдиною метою прибутку. Це можна легко зробити, оскільки викрадачів, мають право на отримання даних веб-перегляду як серфінг історії і звички, пошукові запити, перевагу веб-сайти, т. д.

ще й легкий для цього виду шкідливого змінити настройки браузера і встановити розширення і панелі інструментів без вашого відома або згоди. Якщо ви помітили, що раптом домашню сторінку і пошукова система отримала замінено Livermony.info перенаправлення, саме через це дратує викрадач.

Remove Livermony.info
The Livermony.info Virus

Часто користувачів несвідомо заражає свої комп’ютери з цього вірусу. Це може статися відкривши спам-листи, вкладення та виконувані файли з невідомих відправників. Інші засоби цей дистрибутив зловмисне програмне забезпечення може бути через запитів підроблені оновлення, комплект програмного забезпечення, інфікованих посилання та оголошень, торренти та інші. Користувачам рекомендується завжди переконайтеся, що вони оновлюють свої програми та програми лише з джерел, офіційні і ліцензовані.

Під час завантаження контенту з Інтернету, ми рекомендуємо вибирають замовний режимі майстра інсталяції. Надасть вам повний контроль над процес установки, і можна легко скасувати вибір підозрілі програми, які не потрібно.

Браузер викрадачів, не повинні ставитися зневажливо. Під час створення оголошень і спливаючих вікон здається, вони в основному роблять, на сторінках таких оголошень можна переспрямувати вас можуть бути потенційно небезпечними. При натисканні на заражених посилання, можуть запросити інших вірусів у вашій системі. Уявіть собі, якщо ви думали, були натиснувши на продаж ексклюзивні пропозиції, і те, що насправді тебе був вимагачів атаки.

Ви не хочете що станеться з вами, чи не так? Для того, щоб зберегти собі можливого нападу на ваші особисті дані, ми рекомендуємо діяти швидко і приступити до негайного видалення зловмисних боротьби зі шкідниками. Ми допоможемо вам процес, так що ви можете успішно виконати це завдання. Все, що вам потрібно зробити, це слідувати наші докладні інструкції нижче, щоб видалити цей браузер викрадач з вашого комп’ютера і отримати назад вашу мирних і безкоштовне перегляду веб-сторінок.

Livermony.info деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Livermony.info з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *