Як видалити Linkury Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Linkury Virus. Це керівництво Linkury Virus видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Ви застрягли Linkury програми на вашому комп’ютері? Якщо так, ми Вибачте, що сказати вам, що ви інфіковані adware шкідників. Так, Linkury належить до сімейства adware паразитів і в даний час на вашому комп’ютері, створення плутанини. Немає необхідності пояснити, чому ви не повинні тримати інфекцій на борт, там? Але ми пояснимо, чому ви повинні видалити Linkury відразу. Незважаючи на те, що рекламне шкідники далеко не небезпечними як трояни і вимагачів штук, вони не є нешкідливим. Вони також є відносно легко видалити, але не Нехай це дурень, теж.

Linkury не є нешкідливі. Особливо, якщо надано достатньо часу, щоб вийти з контроль, рекламне програмне забезпечення може і може пошкодити вам деякі безвідкличний. Ось чому його негайного видалення є обов’язковим. Існує немає місця для такої загрози на вашій машині. Як тільки ви визначити його, знайти точний приховування плашкові та зніміть її. Проблеми, вона кидає на ви тільки тоді стане більше з кожним днем.

Не миритися з цим! Це ваш комп’ютер! Ви несете відповідальність за його добробуту. Якщо не вжити заходів, ніхто інший буде. За реклами не буде видалити себе. О, немає. Він буде продовжувати переслідувати вас, поки вона залишається. Розрізати її короткого перебування. Ваше майбутнє я буду дуже вдячний.

Linkury це програма, підтримкою реклами. Це означає, що шахраї використовувати його, щоб збільшити веб-трафіку на окремих сайтів і таким чином отримати pay-per-click доходів. Це досягається шляхом нескінченних оголошення бомбардування. Всі ваші браузери отримують вводять з купою вельми сумнівним спонсорувати реклами. Якщо натиснути на них, хакери заробити прибуток. Вони отримують багатих за ваш рахунок. І не думаю, що можна уникнути цих рекламних роликів.

Ні! Уникнення є лише тимчасовим рішенням. Оголошення так багато з самого початку, і вони стають все більш і більш, як час проходить. Вони також є скрізь. Повністю охоплює весь екран. Іноді вони також з’являються прямо під курсором миші і натиснути кнопку будь-якому випадку. Або ви, перенаправляються до shady сайту кожного разу, коли ви намагаєтеся веб-серфінгу.

Немає не щоб позбутися цих оголошень. Не вдається закрити їх навіть з кнопками “X”, що вони надають. Ви в будь-якій натискає оголошення і шахраї заробити гроші. Не тільки це, хоча. Натиснувши ви також піддавати себе шкідливих програм. Оголошення або призвести до сторінки з інфекції, або вони приховують інфекцій, себе. Так чи інакше, одним клацанням миші є все, що потрібно для вас, щоб отримати інфікований більше шкідників.

Майте на увазі, що ваша машина вже неефективні через цей єдиний adware. Прикро повільно є її швидкість. Він вилітає і часто замерзає. Ваш браузер боротися, щоб показати вміст. Навіть підключення до Інтернету можуть впливати. Уявіть собі, що станеться, якщо ви поставити під загрозу його ще більше. Не приймати що ризик. Видалити Linkury як можна швидше. Робити так вручну, скористайтеся нашим гідом видалення, який ви знайдете в кінці цієї статті.

Як захистити себе від майбутніх інфекції? Одне слово-обережність. Єдина причина, ви отримали інфікованих цього разу, що ви були недбале. Інфекції не можна вводити ПК без тебе надмірною недбалості, щоб повідомити їм. Не Повторюйте цю помилку. Бути пильними і завжди напоготові. Двічі перевірте, що ви погоджуєтеся. Ніколи не пропустіть умови. Триматися подалі від тінистих сайтів. Використовуйте лише надійні завантаження джерел. Іншими словами, зробити вашу належної обачності. Замість того, щоб покладатися на удачу, вибрати пильність. Це допоможе вам зберегти інфекцій геть. І робить те, що неуважність запросити інфекцій у. Зробити правильний вибір.

Linkury Virus деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Linkury Virus з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *