Як видалити Kcontentdelivery.info (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Kcontentdelivery.info сторінка не має місця на вашому браузері. Якщо відображається отримання до нього нон стоп, ви перебуваєте в серйозні неприємності. Цей веб-сайт приходить в результаті неприємні adware паразита, що вторглася в пристрої. Не займайтеся з цього сайту, або будь-який реклами, яка є ‘приходить до вас по Kcontentdelivery.info’ або ‘Працює на Kcontentdelivery.info’. Справа в тому, adware запрограмований на виробляти стільки оголошень, наскільки це можливо та відображати їх кожного разу, коли ви відкриваєте браузер.

Немає порятунку від цієї дратує шкідників. Незалежно від того, які сторінки ви намагаєтеся відвідати кілька реклами буде тримати перериваючи ви. Навіть режим анонімного перегляду не врятує вас. Для того, щоб зробити вас більш залучали до просувний вмісту, а також як підняти її шанси на отримання натиснув на, паразита буде налаштувати їх, за даними вже отримані дані від вас. За кожен клік ви зробити, платять паразита.

Adware не належить типу паразита, який може зламати ваш комп’ютер по собі. Вона потребує вашої допомоги, для того, щоб вторгнутися. Таким чином, якщо ви дозволите його на вашому пристрої, тільки тоді він матиме доступ. Kcontentdelivery.info сайт pops вгору люб’язно adware інфекції. Зловмисні програми з adware категорії, як відомо, ховаються за shady посилання та оголошень, спам повідомлення електронної пошти, підроблені оновлення, torrent файли та комплектації програмного забезпечення. Тих пір, як ви платити пильну увагу на те, що ви зробити онлайн і подумайте двічі, перш ніж натиснути на що-небудь, ви не жертвою цього дратує паразита.

Рекомендовано, щоб триматися подалі від спам-листи, особливо ті, які містять вкладення або виконувані файли. Частіше за все такі повідомлення метою заразити ваш комп’ютер з небезпечним програмним забезпеченням. Шахраї покладатися на наївність і неуважність, зробить вас потрапляють в їх пастки. Будьте обережні, коли ви завантажити програмне забезпечення на вашому комп’ютері. Розумні, що потрібно зробити, це встановити в режимі custom/ додаткові параметри. Роблячи таким чином, прихованого вмісту стануть видимими для вас, щоб вибрати з. Рекламне ПЗ часто маскує себе як додатковий програмне забезпечення, яке не належним чином розкрита і не буде видно, якщо вибрати режим швидкого встановлення.

З моменту ця загроза отримує доступ до вашого комп’ютера вона почне шпигунстві на вас. Відстежуватиметься онлайн діяльності, і дані як перегляду історії та пошукові запити будуть зібрані, так що паразита може забезпечити цілеспрямованими вмісту можна швидше за все, натисніть на. Погана новина в тому, ви не довіряєте такі рекламні змісту, оскільки adware не перевірити сторінок, вона сприяє. Якщо ти не бути обережні, ви може отримати перенаправляється на підозрілі або навіть у небезпечне сторонні сайт, який намагається завдати шкоди вашому комп’ютеру і викрасти особисту інформацію, як паролі, IP адреси, Ідентифікатор входу, облікові дані банківського рахунку, номери кредитних карток, т. д.

Крім того, велику кількість реклами скоро зробить свою справу на браузер, змушуючи його аварії і заморозити на регулярній основі. Відстає і повільно швидкості Інтернет стане повсякденності. Довше ви затримки, тим гірше буде отримати вашу ситуацію. Якщо ви маєте намір повернутися до нормального, безпечний і безкоштовне досвід перегляду і виключити ризик ваших персональних даних, отримання скомпрометовані, потрібно видалити Kcontentdelivery.info adware з вашого ПК якомога швидше.

Kcontentdelivery.info деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Kcontentdelivery.info з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *