Як видалити Jackettrain.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Jackettrain.com. Це керівництво Jackettrain.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Ви помітили щось дивне в ваш браузер поведінка останнім часом? Може бути раптова зміна вашої домашньої сторінки та пошуку постачальника без вашої згоди? Чи ви постійно перенаправляються Jackettrain.com на веб-сайті? Якщо відповідь на ці запитання “Так”, здається, що комп’ютер був проникли викрадач браузера. Але не хвилюйтеся. Викрадачі він може називатися вірусів, але вони нічого, крім цього. Чому? Тому що вони впливають лише на ваш веб-переглядач, не вашої комп’ютерної системи.

Браузер викрадачів будемо бомбити екрана за допомогою будь-яких реклама вмісту, як спливаючі вікна, ексклюзивні пропозиції та акції, спеціальні пропозиції і купони, продажів, які занадто добре, щоб бути правдою, блимає повідомлень, підроблені запитів оновлення і т. д. Оскільки зловмисні боротьби зі шкідниками має можливість отримати перегляду історії та пошукові запити, ви помітите, що згенерований оголошень спеціально спрямований виглядати привабливим вам. Робиться це таким чином, щоб запевнити, що потерпілий є швидше за все, щоб натиснути на них і таким чином допомогти хакерам отримувати дохід від pay-per-click метод.

Браузер викрадачів є одним з найбільш широко поширених видів ‘віруси’ там. Найпоширеніші способи отримати ваш комп’ютер заражений вірусом цей паразит кібер через спам повідомлення електронної пошти, вкладення електронної пошти та виконувані файли, підроблені оновлення, сумнівні посилання та спливаючі вікна, а також в комплекті ПЗ і torrent файли. Він може здивувати вас, але браузер викрадачів не може проникнути комп ‘ ютера без шляхом надання доступу до себе. Часто користувачі несвідомо стають жертвами цього шкідливих програм.

Те, що ми рекомендуємо нашим читачам, щоб зробити, для того, щоб уникнути потенційної інфекції викрадач повинні бути обережними при завантаження програмного забезпечення з Інтернету. Це завжди краще зупинити свій вибір на Настроювана або просунутим типом встановлення, таким чином, щоб мати повний контроль над те, що насправді інсталюється на комп ‘ ютері. Таким чином ви можете легко, просто зніміть виділення будь-якої програми або програми, які ви знайдете підозрілі або ніколи не хотів, щоб завантажити, з самого початку.

При цьому зловмисного програмного забезпечення, як браузер викрадачів не вважаються дуже небезпечно вони як і раніше не можна недооцінювати. Врешті-решт, ви ніколи не знаєте, де ці оголошення буде змінити спрямування вам. Можливо, ви одним кліком дозволяючи хакерам взяти на себе комп’ютер і викрасти особисту інформацію, як номери кредитних карток, банківські рахунки, IP-адреси, паролі, Ідентифікатор входу, і т. д. Сумнівні посиланням або попадання в пастку спливаюче підроблені оновлення, є можливість отримати нападу з боку інших вірусів, але цього разу більш небезпечним, ніж викрадач. Ми говоримо про інфекцій, таких як троянів, хробаків, програм-шпигунів і навіть вимагачів! Просто не чекайте до гіршого, щоб це сталося перед тим, як ви вирішили діяти.

Як тільки ви помітите, що ваш веб-переглядач має захоплена цей редирект Jackettrain.com, ми радимо видалити його відразу з вашого комп’ютера, перш ніж він здатний привести до поломки. Звичайно, оголошення не може здатися небезпечним, але ваш браузер буде в кінцевому підсумку отримати настільки перевантажені з ними, що вона почне гуркіт, який потім призводить до зменшення загальної продуктивності ПК. Ми допоможемо вам успішно боротися з цього кібер паразита. Все, що вам потрібно зробити, це слідувати нашим докладні інструкції нижче.

Jackettrain.com деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Jackettrain.com з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Jackettrain.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *