Як видалити Isanalyze.com (Chrome/ Firefox)

Browser hijackers
Remove Isanalyze.com

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Isanalyze.com. Це керівництво видалення Isanalyze.com працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Isanalyze.com падає до категорії браузер викрадачів, які здатні проникаючим вашого комп’ютера при перегляді веб-сторінки та намагається завантажити різні програми від сторонніх веб-сайтів. Майте на увазі, що цей викрадач не тільки впливає на домашню сторінку за умовчанням, але він також замінює вашої пошукової системи за умовчанням. Таким чином, у випадку, якщо ви хочете змінити URL-адресу домашньої сторінки та пошуку постачальника, її слід видалити Isanalyze.com з ПК як можна швидше.

Після Isanalyze.com входить віртуальну машину, він починає, викликаючи вам багато проблем, таким чином програми не повинні знаходитися в системі. Найпомітнішою зміною зроблені викрадач є модифікацією вашого за замовчуванням домашню сторінку і пошуку двигуна, який ви неодмінно помітите. Власне, саме так як викрадачів працювати-після того, як вони проникнути ваш ПК, необхідне не затвердження реалізувати будь-які зміни на ньому, яка безумовно може завдати шкоди вашому комп’ютеру. Однак, що більш цікаво, є той факт, що ви не можете пригадати, установки програми в системі, і це, безумовно, буде турбувати вас.

Щоб бути точним, Isanalyze.com не потребує будь-якого схвалення, щоб проникнути в комп’ютер. Однак викрадач є настільки кваліфікованої, що він може зробити вас встановити самостійно навіть не усвідомлюючи цього. Зазвичай Isanalyze.com входить ПК, що входять до складу інших програм, оскільки вона забезпечує можливо найпростіший відправною точкою для нього. З цієї причини щоразу, коли ви встановите нове програмне забезпечення на віртуальній машині, вам варто прочитати всі зазначені строки й умови, що надаються Майстер установки. В іншому випадку, ваш буде виникати проблеми, пов’язані з безпекою.

Isanalyze.com також можуть проникнути ваш комп’ютер, поставивши як фіктивні оновлення системних або програмних. Наприклад, у той час як ви думаєте, що ви оновлюємо конкретної програми на вашому комп’ютері, ви фактично дозволять небезпечних інфекцій у системі. Крім того, викрадач може також використовувати спам вкладень електронної пошти, пошкоджені посилання або веб-сайти як іншими засобами вторгнення. Таким чином, маючи програми, як Isanalyze.com на вашому комп’ютері найбільш часто залежить від вашої уваги.

Remove Isanalyze.com
The Isanalyze.com Virus

Після отримання встановлені на вашому комп’ютері, Isanalyze.com починається повінь монітор з численних комерційної реклами та зв’язків. Проблема тут в тому, що це не дуже легко розпізнати ці посилання, так що ви могли випадково натиснути на них і отримаєте перевели деякі пошкоджені сайти з шкідливого вмісту. Окрім того, кожен клік по наданих посилання генерує гроші для своїх творців і продовжує існування небажані програми.

Однак, відображене реклами, не річ, яку ви повинні турбуватися про більшість. По суті, найголовнішим підсумком, пов’язані з Isanalyze.com є можливість програми доступу до Ваших персональних даних. Як тільки викрадач інфікує комп’ютери, починається ваш віртуальний заходи по моніторингу і записує історії веб-перегляду. Після того, як програма зібрано достатньо інформації про ваші уподобання, Isanalyze.com розділяє дані третім особам, які приховані за це і вони могли б використовувати зі зловмисними намірами. Це причина, чому ви повинні видалити Isanalyze.com відразу ж і переконайтеся, що комп ‘ ютер добре захищений від зловмисних програм.

На щастя, видалення Isanalyze.com не є важкий процес. Заплановані програми разом з відображених оголошення вручну або автоматично. Ручне видалення надані інструкції нижче цієї статті. Хоча, навіть якщо ви завершили процес ручного видалення, як і раніше потрібно виконати повну перевірку комп’ютера з метою виявлення будь-яких залишків реєстру або тимчасові файли. Для цього, встановивши авторитетних шкідливої інструмент, який буде стерти всі існуючі загрози відразу та буде захистити вашу систему від зловмисних програм 24/ 7 щодня.

Видалення Isanalyze.com

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, виконайте дії саме для того, щоб видалити Isanalyze.com з браузера.

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Тип msconfigі натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Isanalyze.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *