Як видалити Internet Explorer Critical ERROR | Оновлено

PUP
Remove Internet Explorer Critical ERROR

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Internet Explorer Critical ERROR. Це керівництво Internet Explorer Critical ERROR видалення працює на всіх версіях Windows.

Якщо попередження системи безпеки з заголовком Internet Explorer Critical ERROR з’являються на екрані, є оманливі програми на вашій системі. Ми використовуємо термін в оману послатися на ізгоїв програмного забезпечення, тому що повідомлення містять неправдиву інформацію. Згідно з повідомленням Internet Explorer Critical ERROR система уклала контракт троянський кінь, званих троянських RDN/ .worm/ 055BCC8375597. Це не так. Ви не інфікований з цим вірусом. Попереджувальні повідомлення намагаються зробити ви вважаєте, що ви були, так що ви могли б зробити, як вони розповісти вам. Реальна проблема полягає зловмисниками позаду Internet Explorer Critical ERROR спливаючі вікна. Експерти безпеки позначили його як потенційно небажаних програм (PUP).

Зловісний інструмент поширюється через розшарування, спам електронній пошті, пошкоджені веб-сайти та скомпрометований посилання. Типів програм, які здійснюють це включають безкоштовне програмне забезпечення, shareware і піратськими копіями платних утиліт. Хост встановлений для обробки shady інструментом, якщо інстальовано. ЩЕНЯ буде згадано в умови, що означає, що ви будете в змозі виявити його. Переконайтеся, що ви читали кінцевий користувач ліцензійною угодою (EULA) всі інструменти ви додати до вашого комп’ютера. Зверніть увагу, що дуже важливо, щоб вибрати режим користувача або розширений установки. Internet Explorer Critical ERROR цуценя, будуть перераховані як бонус програма, яка ви можете додати безкоштовно. Параметр не можуть бути включені в автоматичному чи основні режимі.

При використанні спам-лист для перенесення, художника шахрайством також потрібно файл. Internet Explorer Critical ERROR ЩЕНЯ буде об’єднано з текстового документа, зображення, архів, стиснену ZIP-папку або інший хост. Під час відкриття вкладення, завантажити та інсталювати приховане програма буде запускатися автоматично. Спамери часто пишуть ім’я існуючих підприємств і організацій. Не приймайте ідентичності відправника як гарантію. Подивіться на електронну адресу, що лист було надіслано від. Ви можете відвідати офіційний сайт відповідні сутності для довідки. Drive-by установках відбудеться при введенні заражених веб-доменів. Ви повинні зробити ваші дослідження на незнайомій платформах.

Remove Internet Explorer Critical ERROR
The Internet Explorer Critical ERROR Virus

Після того, як ЩЕНЯ вступив вашої системи, вона почне, відображаючи підроблені безпеки оповіщення. Internet Explorer Critical ERROR попередження заявити, що вищезгадані Троян намагалося доступ до Логін повноваження і банківської інформації з браузером Internet Explorer. Повідомлення відображаються у двох форматах. По-перше, ви будете перенаправлені на сайті, ви зараз переглядаєте. ЩЕНЯ буде завантажувати сторінку з червоним фоном і білий текст. Це, як оповіщення системи безпеки звичайно проявляється в операційній системі Windows. Сторінку буде запевняти вас, що напад було нейтралізовано і крадіжки даних немає. Тим не менш, він пояснить, що ви повинні вживати заходів для запобігання подальших атак з передбачуваної загрози.

Друге вікно буде пояснити більш з цього питання. Вона також починається з фрази Internet Explorer Critical ERROR вказує, що його підключено до останнього. Додаткова інформація стосується загрози. Це попередження не завантажено в браузері сторінки. Натомість відображається у вигляді системи повідомлення. При описі передбачуваної загрози, у ньому перераховуються на безкоштовна гаряча лінія де ви можете отримати технічну підтримку. Тепер настав час, щоб згадати, що існують два варіанти цуценя. Вони відрізняються лише телефонну лінію, вони надають. Відповідні цифри, + 1 (888)-780-0587 і + 1 (800)-757-326. Вони перебувають у віданні агенти, які працюють у співпраці з розробниками цуценя. Якщо ви називаєте, вони будуть намагатися отримати вашу довіру, що описує проблеми, які ви в даний час відчувають.

Фіктивні технічної підтримки агентів знаю, що відбувається на вашій системі, тому що вони знають, як цуценя позаду Internet Explorer Critical ERROR повідомлень працює. Це знання допомагає їм прозвучать переконливо. Вони будуть заявляють, що вам потрібно, зокрема Антивірусна утиліта для того, щоб видалити загрози. Вам доведеться купити його від них. Це тонку афера. Єдина проблема у вашій системі є цуценя, який є відображаючи Internet Explorer Critical ERROR оповіщення. Ви повинні вжити заходів проти нього. Не купуйте додатків безпеки. Це не потрібно, не буде корисно. Ви повинні називати не гаряча лінія технічної підтримки з самого початку. Воно не може бути безкоштовним в реальності.

Internet Explorer Critical ERROR деінсталяції

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Internet Explorer Critical ERROR з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *