Як видалити Inquiry.doc Virus | Оновлено

Trojans

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Inquiry.doc. Це керівництво видалення Inquiry.doc працює для всіх версій Windows.

Inquiry.doc це дуже небезпечно вірус, який належить до категорії троянський кінь. Це дуже обережний і має можливість корумпованих все на комп’ютері. Як правило вона починається з внесення змін до реєстру. Вона може видаляти або додавати записи без тебе не помітив.

Це дуже важко зловити цей тип шкідливих програм, перш ніж він почне шкідливих діяльності. Після того, як вона починається, сіє хаос на вашому комп’ютері, ви може виявити це завдяки його помітні симптоми як програма вилітала, неможливість запуску простих додатків, повільній швидкості Інтернету і раптового зниження загальну продуктивність ПК. Просто перезавантаження вашої системи не допоможе. Чим довше це троянський кінь залишається на комп’ютері, більше збитків, це може викликати.

Найбільш поширених способів поширення цього вірусу є пучками вільне програмне забезпечення, спам повідомлення електронної пошти або підроблені оновлення запитів. Вона не може проникнути комп ‘ ютера без вашої допомоги. Так Якщо звернути увагу і слідувати порадам, ми збираємося дати вам – можна запобігти майбутні Inquiry.doc інфекції. Це дуже важливо, щоб слідувати шляхом Custom/ Advanced/ ручний тип інсталяції. Це єдиний спосіб, щоб побачити повний список програмного забезпечення, що входить безкоштовний пакет, який ви завантажили з Інтернету.

Ви можете легко зняти виділення будь-якої програми або застосунок, що здається підозрілим для вас або ніколи не призначені для завантаження в першу чергу. Також, завжди переконайтеся, що ви отримаєте ваш оновлень від ліцензовані і надійних джерел! Не потрапити в пастку спливаючих оновлення запит встановити хакери!

Троянські коні, ймовірно, найбільш небезпечні види вірусів, головним чином через їх stealth і універсальність. Це можуть бути запрограмовані нічого зробити – заразити ваш комп’ютер з вірусів, що вимагачів, рекламного ПЗ, браузер викрадачів, шпигунських програм, хробаків або ще гірше! Троян може також використовуватися як спосіб для кібер-злочинці шпигувати ви – практично і фізично. Це буде впливають на безпеку порушення, що ніхто не хоче. Щоб не кажучи вже про те, як легко можна було б для хакерам отримати особисті дані як паролів, номери кредитних карт, дані банківського рахунку, Ідентифікатор входу, т. д.

файлів різних типів як документи, фотографії та виконувані файли можна також потрапляють в свої руки, і вони можуть вибирати, щоб поділитися таку інформацію третім особам, інші-для отримання прибутку. Не гайте часу! Ви повинні видалити цей небезпечні вірус Inquiry.doc троянський кінь, перш ніж він має можливість серйозно пошкодити комп’ютер. Ми можемо допомогти вам у вирішенні цього завдання. Просто дотримуйтеся інструкцій нижче.

Видалити Inquiry.doc

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Inquiry.doc із комп ‘ ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *