Як видалити Hwcdn.net (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Hwcdn.net. Це керівництво Hwcdn.net видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Hwcdn.net перенаправлення є явною ознакою того, що ви в біді. Стала поява цього сайту є ознакою, що ваш браузер був заражений поп nasty-викрадач. Після того, як ця відтворюють форми паразата, він відразу ж починає повінь екрана за допомогою всі види реклами – спливаючі вікна, у тексті, банери, навіть блимає повідомлення попереджень. Найчастіше, такий вміст буде сприяти різні ексклюзивні пропозиції, спеціальні пропозиції, талони і знижки т. д.

річ про таких оголошень що вони будуть спеціально призначений для виглядати привабливіше для користувача. Це можливо завдяки на викрадач здатність контролювати ваших дій в Інтернеті і для збирання даних як браузер історії і результатів пошуку, щоб краще налаштувати просувний вмісту. Основною метою є створення PPC (оплата за клік) доходів для рекламних сторінок і кібер-злочинці, які запрограмовані цей паразит робити їх торгів.

Найпоширеніші способи для браузера викрадач розповсюдитися є спам-повідомлень і вкладень, пакетів програмного забезпечення, заражених посилання і оголошень, підроблені оновлення і торренти. Якщо отримано спам повідомлення електронної пошти, особливо таких із вкладеннями, ми настійно рекомендуємо керма зрозуміло з ними.

Частіше за все така листів заразилися від або містять зловмисні програми, що має на меті проникнути комп ‘ ютера й відкрийте бекдори для хакерів. Вони покладаються на ваш наївність і буде використовувати цю можливість, щоб отримати в свої руки на ваші особисті й фінансові дані. Ось чому дуже важливо бути обережним. Не поспішати з натиснувши на “згоден” або “Наступний” кнопка не читаючи всі зазначені строки й умови. Крім того, під час встановлення програмного забезпечення, радимо вам встановити лише у розділі Додаткові параметри майстра, оскільки це є єдиним способом ви зможете побачити, якщо є будь-які шкідливі програми, приховані як додаткове програмне забезпечення.

Викрадачі є не тільки здатних виробляти велику кількість дратівливих оголошень. Вони також можуть замінити головній сторінці, вкладки сторінок і нових кращим пошукову систему ж shady веб-сайт Hwcdn.net. Більше того, цей зловмисних паразит не потребує вашого дозволу встановити сумнівної корисності інструменти, додаткові компоненти або панелі інструментів в браузері. Ми закликаємо вас, щоб видалити цей паразит небезпечний, як тільки ви помітите свого існування на вашому комп’ютері. Чим довше ви затримати його видалення, тим гірше буде отримати наслідки.

З часом швидкість Інтернету впаде, і ваш браузер не зможе працювати належним чином. У якийсь момент ви не зможете за допомогою браузера на всіх, оскільки він постійно аварії і заморозити через всі оголошення кинули свій шлях. Дотримуйтесь наших порад і позбутися від цього дратує браузер викрадач якомога швидше. Якщо ви хочете відновити контроль над браузером ще раз, ми пропонуємо, дотримуйтеся інструкцій нижче.

Hwcdn.net деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Hwcdn.net з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *