Як видалити Home.firrectly.top (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Home.firrectly.top. Це керівництво Home.firrectly.top видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Чи ви постійно перенаправляються до Home.firrectly.top сторінки? We hate бути Посланці погана новина, але, здавалося б, що ваш комп’ютер був заражений поп викрадач браузера. Які симптоми інфекції таких шкідливих програм? Всякий раз, коли ви переглядаєте в Інтернеті, ви отримаєте повідомлення в рядку стану, що сказати “Очікування Home.firrectly.top”, “Підключення до Home.firrectly.top”, тощо

незалежно від того які сторінки ви хочете відвідати, ви отримуєте бомбардуванні з нав’язливим рекламу, спливаючі вікна, ексклюзивні пропозиції, спеціальні пропозиції і купони, а також підробка оновлення запити та інших сумнівних посилання та переадресація. Ви помітите, що випадкові текст перетворився на гіперпосилання. Інші ознаки викрали браузер є несанкціонованого установки панелі інструментів, додатків та розширень, заміну домашню сторінку і кращим пошукову службу з Home.firrectly.top сайту, а також інші зміни в настройках браузера.

Найпоширеніші способи, щоб отримати ваш комп’ютер заражений вірусом браузер викрадач за спам-повідомлень і вкладення, а також виконувані файли в повідомленнях електронної пошти від невідомих відправників, запитів підроблені оновлення, Безкоштовні пакети програмного забезпечення, заражених посилання і оголошень, торренти і багато іншого. Що ви можете зробити, щоб запобігти майбутні шкідливої інфекції? Ми радимо Вам завжди отримати оновлення програмного забезпечення з офіційного й достовірного джерел.

Уникайте завантаження програм та програм з незнайомою і підозрілі веб-сайти. Це завжди краще зупинити свій вибір на Custom/ розширений тип інсталяції під час завантаження контенту з Інтернету, оскільки це є єдиним способом ви можете мати повний контроль над те, що насправді інсталюється на комп ‘ ютері. Використовуючи цей режим майстра інсталяції, можна легко скасувати вибір будь-якої програми або програми, які ви вважаєте, непотрібних або ніколи не призначені для завантаження в першу чергу.

Браузер викрадачів може бути небезпечним, як і інші віруси як троянських коней, хробаків або вимагачів, але це не означає, що вони можна недооцінювати. Звичайно, ви не могли б розглянути інтрузивні оголошень, як небезпечний, але якщо натиснути на них, ви потенційно може відкрити бекдори на загрози, які можуть серйозно пошкодити комп’ютер. Це може призвести до крадіжки особистої інформації, які можуть спільно використовувати хакери з іншими третіми сторонами. Такі дані можуть бути, але не обмежуючись паролі, IP адреси, Логін повноваження, банківські рахунки, номери кредитних карт, а також різні типи файлів, таких як документи, фотографії і виконувані файли.

Ви можете подумати, що ви можете легко уникнути, натиснувши на таких заражених спливаючі вікна, але викрадачів здатні отримати і стежити за історію браузера, звички та пошукові запити, що робить його легко генерувати вид реклами, контент, що ви є найбільш швидше за все, натисніть на. Ми допоможемо вам успішно видалити цей зловмисні програми з комп’ютера. Просто дотримуйтесь наших докладні інструкції нижче.

Home.firrectly.top деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Home.firrectly.top з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *