Як видалити Greatene.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware
Remove Greatene.com

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Greatene.com. Це керівництво Greatene.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Ви думали, що піддаються бомбардуванням з оголошеннями нормальні браузера поведінки, але тепер ти не так? Оголошення не щось незвичайне, але коли вони запобігти вас від необхідності нормальний досвід перегляду, що є, як ви знаєте, що щось не так. Greatene.com спливаючі рекламні оголошення є через nasty adware інфекції, що має веб-переглядач. Цей паразит зловмисних буде робити все, зробить вас натискають на оголошення, породжених його.

Чому? Так що вона може створити pay-per-click доходів, ось чому. Цей паразит зловмисних навіть будуть йти, як до того, щоб отримати ваш браузер історії і результатів пошуку, так що його можна настроювати відповідно оголошення, так жертва, швидше за все, натисніть на них. Біда в тому, ви ніколи не знаєте, де ви могли б перенаправляються до, після того як ви натиснули на такого вмісту. Ви може заразитися інші віруси навіть не усвідомлюючи цього.

Рекламне програмне забезпечення не може проникнути ваш браузер без вашого дозволу. Так, це означає, що якщо ви вже став жертвою цього кібер паразита, у вас сам винен. Звичайно, ви це зробили несвідомо. Шкідливих програм має спосіб обдурити вас. Цей паразит найбільш часто поширюється через спам повідомлення електронної пошти, вкладення електронної пошти та виконувані файли, комплектації, підроблені програми, корумпованих посилання і виринаючі вікна, тощо. Якщо ви випадково натрапити на оголошення, що виглядає занадто добре, щоб бути правдою, швидше за все це.

Remove Greatene.com
The Greatene.com Virus

Чи не попадіться в такі пастки. Це не варто ризикувати. Ми рекомендуємо нашим читачам бути старанним, коли вони завантаження вмісту з Інтернету. Під час інсталяції програмного забезпечення, це краще зупинити свій вибір на Custom/ розширений режим майстра інсталяції. Це буде гарантувати, що не додаткових програм або програм буде бути незрозуміла ви, і ви можете легко зніміть виділення з будь-якого програмного забезпечення, що ви вважаєте, непотрібних або ніколи не хотів, щоб завантажити з самого початку.

Не бійся, adware не є справжнім “вірусом”, оскільки вона заражає ви браузери тільки, не ваша вся система. Однак, це не означає, що вони не шкідливі. Це реальна загроза, і вам буде шкода, якщо ви не діяти швидко і видалити цей adware, як тільки вам виявити свого існування на вашому комп’ютері. Ви нічого не виграє, зберігаючи цей зловмисного програмного забезпечення. Її принесуть вам тільки головні болі. Ваш браузер буде отримати настільки перевантажені з оголошень і спливаючих вікон, що він буде не в змозі йти в ногу. Незабаром він почне аварії і заморозити.

Ви також може зіткнутися з повільною швидкістю Інтернет. У якийсь момент ваш браузер перестануть працювати взагалі. Що ще гірше те, що ви несвідомо може дозволити інших вірусів на вашому комп’ютері, натиснувши на шкідливі оголошення. Не тільки це, але ви також покласти конфіденційності та безпеки в небезпеці. Щоб повернутися до безкоштовне і безпечний досвід перегляду, все, що вам потрібно зробити це, дотримуйтеся інструкцій.

Greatene.com деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Greatene.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *