Як видалити Girrrly.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Girrrly.com. Це керівництво Girrrly.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Шкідливих програм дослідники повідомити, що сайт Girrrly.com поганий знак. Ознака, що ваш браузер проник за реклами. Якщо на цій сторінці часто відображаються у вашому веб-переглядачі, підготуватися до неприємностей. Незабаром після проникнення ця шкідливих паразитів буде почати отримувати кілька тіньові рекламу у різних формах – спливаючі вікна, в тексті, блимає повідомлення попереджень, банери. Часто, такий вміст буде сприяти якісь ексклюзивні пропозиції, спеціальні пропозиції, один раз тільки знижки, т. д.

цікаво про ці оголошення, те, що вони будуть спеціально орієнтовані і індивідуальні, так що вони більш привабливим для користувачів, так що вони швидше за все, отримаєте натиснули. Як це можливо, запитаєте ви? Ну. Він не буде, що важко для паразита, щоб заплутати користувачів, оскільки вона має можливість викрадення даних web як історія веб-перегляду та результати пошуку. З цією цінною інформацією за реклами підвищує її шанси створення pay-per-click доходів.

Часто adware ховається за пакетів програмного забезпечення та підроблені оновлення запити. Інші загальні засобом поширення включають torrent файли, shady посилання та оголошень, спам-повідомлень і вкладень. Кібер-злочинці плани процвітати завдяки наївність користувача і відволікання. Саме тому дуже важливо бути дуже обережним, коли ви клацніть на на “згоден”, або кнопку ‘Next’. Будучи поспішного ви отримаєте нічого неприємності.

З метою забезпечення безпечних та приватних вашу присутність в Інтернеті, вам потрібно бути обережним і платити пильну увагу на те, що ви в той час як в Інтернеті. Настійно рекомендується тільки залежно від офіційного і ліцензованих джерел, щоб отримати оновлення програмного забезпечення. Крім того, коли ви маєте справу зі свіжою завантаженого програмного забезпечення, розумних, що потрібно зробити було б зупинити свій вибір на Custom/ розширений установки. Таким чином, якщо є будь-які шкідливі програми, приховані як Факультативний установок, ви зможете легко помітити їх.

Якщо справді Існує ніякого додаткового програмного забезпечення, вам потрібно скасувати вибір і програми у таких програм, так що вони не отримують доступ до вашого комп’ютера. Якщо ви вирішите піти з швидкого встановлення, таке шкідливе програмне забезпечення автоматично отримає встановлених на вашому комп’ютері, і ви навіть не усвідомлювати це, поки пізніше, коли це буде занадто пізно, і ваш комп’ютер заражений.

Adware це реальна загроза. Він перериває будь-яку роботу ви робите онлайн, просто, щоб відобразити її сумнівного оголошення. Є те, що цей зловмисних програм може навіть йти так далеко, щоб встановити shady застосунками та панелі інструментів на вашого браузера без вашого відома або згоди. Чим довше ви Нехай цей паразит кібер до бродять по на вашому ПК, тим гірше він буде отримувати. Найближчим часом браузер буде зависати і підключення до Інтернету буде зменшуватися в швидкості. І це ще не все.

Тримаючи боротьби зі шкідниками на вашому комп’ютері, ви покладете особисту або фінансову інформацію в небезпеці. Хакери буде знайти спосіб використовувати цю можливість для крадіжки паролів, номери кредитних карт і іншу цінну інформацію, так що вони можуть поділитися ним з іншими третіми сторонами для отримання прибутку. Якщо ви не знаєте, як діяти, ми можемо допомогти вам видалити цей неприємний adware з вашого кібер-машина. Все, що вам потрібно зробити, це просто дотримуйтеся інструкцій.

Girrrly.com деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Girrrly.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *