Як видалити Geniustrainer.net (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Рекламне програмне забезпечення є nasty зловмисного програмного забезпечення, що відповідає за величезну кількість оголошень, які ви бачите на екрані. Якщо ви постійно, перенаправляються Geniustrainer.net на веб-сайті, ви потрапили в біду. Ця сторінка є ознака того, що десь на вашому комп’ютері таїться паразита з adware категорії. Зловмисні програми, подібні цим, спеціально запрограмовані для створення численних нав’язливою рекламою, з єдиною метою створення pay-per-click доходів.

Паразита буде отримувати гроші за кожен клік, внесених до вмісту відображаються оголошення. Завдяки adware, здатність вкрасти ваші пошукові запити та історії веб-перегляду варто надавати цільові вміст, який буде набагато більш привабливим для вас, в порівнянні з інші регулярні об’яви. Саме з таких рекламні посилання, що паразита хвилює тільки кількість оголошень, він показує. Чим більше число, тим краще шанси отримати прибуток. Через це він буде відображати на екрані всі види реклами, не Попрацювавши перевірити, якщо вони призводять до безпечних джерел. Так що вам краще думати двічі, перш ніж натиснути на будь-які привабливі оголошення відображається на екрані.

Найбільш поширеним засобом поширення, рекламні програми включають безкоштовне програмне забезпечення розшарування, fake оновлень і спам-листів. Цей паразит також відомо, ховаються за заражених посилання та оголошень, а також потокові файли. Для того, щоб забезпечити захист від потенційного інфікування adware, ви повинні звернути пильну увагу під час перегляду Інтернету. Не сліпо довіри випадкових спливаюче, яка закликає вас, щоб перейти за посиланням підозрілі оновлення. Замість цього, покладатися на офіційний і ліцензованих джерел.

Ми також рекомендуємо вибирають Custom/ розширений тип установки, а не швидко з них. Це дасть вам владу, щоб переглянути весь вміст те, що ви збираєтеся, щоб встановити на комп’ютері. Якщо жодне додаткове програмне забезпечення присутній, ви повинні переконатися, що вона не отримаєте встановлена, знявши виділення з таких програм або програм. Шкідливих програм, як відомо, приховувати в таких пакетах, коли видаючи Факультативний установок.

Оголошення не може виглядати дуже небезпечно, але справа в тому, що ви ніколи не знаєте, що небезпеки може ховаються за них. Як ми вже згадували, паразит не перевірити безпеки відображаються оголошення, так що ви можете бути в для сюрприз, якщо ви випадково натиснути на таких сумнівного оголошення. Найчастіше симптоми інфекції adware балканський, браузера аварій, повільній швидкості Інтернету, а також дратівливих оголошень-атак, які постійно перервати вашу роботу в Інтернеті.

Паразита може також йти, як до того, щоб перервати відео, яке ви дивитися, точно так само він може показувати рекламні ролики. Adware і ставить ваша особиста інформація під загрозою. Хакери можуть легко використовувати цю можливість, щоб отримати в свої руки вашої особистої та фінансової даних, так що вони можуть поділитися з іншими людьми для корисних цілей. Уважно обмірковуйте. Позбутися цього рекламного помилкових як можна швидше! Якщо Ви зупиняєтеся простою, ви ризикуєте паразита, щоб повністю взяти на себе ваш браузер і пошкодження їх серйозно точка з них не те, щоб працювала. Захистити ваш онлайн-безпеки та конфіденційності! Видалити цю неприємну adware загрозу зараз!

Geniustrainer.net деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Geniustrainer.net з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *