Як видалити Gamegogle.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove Gamegogle.com

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Gamegogle.com. Це керівництво Gamegogle.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Gamegogle.com були класифіковані як викрадач браузер, який здатний зміни веб-браузери без вашого дозволу. Найчастіше викрадач інфікує комп’ютери вкладених до пакетів програмного забезпечення, які просуваються через ненадійні сайти третіх осіб. Тим не менш, те, що ви повинні знати те, що ненадійного інсталяторів і пакетів програмного забезпечення зазвичай використовуються для розповсюдження шкідливого програмного забезпечення, таким чином такі програми повинні бути видалені з системи відразу ж. В іншому випадку ти дуже ймовірно, виникли проблеми, пов’язані з безпекою.

Gamegogle.com являє собою пошукову систему, яка є ідентичним до Jogostempo.com. Обидва ці представлені португальською мовою, і вони Показати посилання на один і той же Бразильський онлайн-сховищ, новинні сайти і онлайн-ігри. Файли, які управляють викрадач помічені Beijing Gaojiaoxintu технологія Co., так що не дивно, що пошукова система може показати деякі посилання, які призводять до китайських веб-сайтів.

А саме, ненормальна поведінка Gamegogle.com є доказом того, що ця пошукова система не є надійним і мають бути стерті з системи як можна швидше. Пам ‘ ятайте, що навіть якщо двигун сприяє надійних веб-сайтів, це не означає, що воно є законним. У самому справі, це може бути трюк, який Gamegogle.com використовує, щоб переконати вас, що банерну рекламу та посилання на сайти, невідомі довіряють як добре. Хоча це зовсім не так, і ви повинні ігнорувати їх все, щоб уникнути будь-яких потенційних загроз на вашому комп’ютері.

Remove Gamegogle.com
The Gamegogle.com Virus

Як правило програми, які були встановлені разом з Gamegogle.com, також вимагають миттєвий видалення. Це тому, що freeware часто подорожі в комплекті з шкідливих програм і якщо його входу до системи, безпеки може бути серйозно під загрозою.

Незважаючи на те, що це не легко сказати, яка рекламного програмного забезпечення, потенційно небажаних програм, і шкідливих програм, ви повинні видалити після Gamegogle.com заражає віртуальної машини більшість користувачів комп’ютерів слід видалити Gamegogle.com. Крім того, вони також повинні видалити всі фонові служби, пов’язані із Gamegogle.com щоб переконатися, що викрадач не може ставити після будучи видалено з веб-браузерів.

На жаль, Деінсталяція програмного забезпечення gamegogle 3.1 з вашого комп’ютера і видалення небажаних пошукові інструменти з браузера не є достатньо, щоб видалити Gamegogle.com від системи. Як уже згадувалося вище ви також повинні видалити інші файли та послуг, а також і не всіх користувачів комп’ютера буде можливість успішно виконати ручного видалення. З цієї причини ви можете встановити надійні шкідливої інструмент на ПК, який буде знайти і видалити всі потенційні загрози в системі.

Гарні новини про Gamegogle.com є те, його видалення не важкий процес. Це означає, що це до вас, щоб вирішити, чи слід видалити програми, вручну або автоматично. Інструкції з ручного видалення надаються під цією статтею. Хоча, навіть якщо ви завершили процес ручного видалення, як і раніше потрібно виконати повну перевірку комп’ютера з метою виявлення будь-яких залишків реєстру або тимчасові файли. Як уже згадувалося для цього, встановивши авторитетних шкідливої інструмент, який буде стерти всі існуючі загрози відразу та буде захистити вашу систему від зловмисних програм на всі часи.

Gamegogle.com деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Gamegogle.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *