Як видалити FreePDFCombiner (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove FreePDFCombiner

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити FreePDFCombiner. Це керівництво FreePDFCombiner видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

FreePDFCombiner рекламується як вільний розширення, які можна перетворити ваш веб-переглядач PDF комбайнер. Це може звучати заманливо, але не рекомендується інсталювати це додаток на ваш веб-браузер. Насправді це здавалося б надійна утиліта є дуже агресивний паразита з браузера викрадач категорії. Момент ви потрапляєте в пастку його, це займе повний контроль над вашого браузера, навіть не підозрюючи про це. Він здатний зміни будь-яких параметрів вважає за потрібне, а також встановити різні shady застосунки та панелі інструментів, без необхідності вашого дозволу.

Часто викрадачі замінити вашу домашню сторінку та пошукових системах власний сайт з сумнівного походження. Більше того, він буде повені екрана за допомогою величезну кількість оголошень, кожен раз, коли ви відкриваєте браузер. Основна місія цей паразит є створення дохід через схему pay-per-click.

Найчастіше браузер викрадачів можна знайти ховатися за спам повідомлення електронної пошти, вкладення електронної пошти і виконувані файли, пакети програмного забезпечення, torrent файли та інфікованих оголошень. Доброю новиною є те, що вони не можуть зламати ваш комп’ютер. Вони не є що розширений. Єдиний спосіб для них, щоб вторгнутися є, якщо вони отримують вашого дозволу. Для того, щоб зробити це, вони використовують різні трюки і схем. Але найголовніше, вони спираються на неуважність і наївності. Вам необхідно зробити звичку звернути пильну увагу на те, що ви клацніть на. Читати між рядків і шукати дрібним шрифтом. Це велика помилка слідувати далі далі далі закінчити системи.

Remove FreePDFCombiner
The FreePDFCombiner Virus

Перш ніж натиснути на цю кнопку я згоден”, переконайтеся, що ви знаєте, що ви підписатися на. Ми настійно радимо нашим читачам зупинити свій вибір на Custom/ розширений установки, замість того, щоб швидко з них. Зловмисні програми часто під виглядом додаткове програмне забезпечення, яке не належним чином розкрита. Якщо вибрати швидке режимі, такі бонусний контент автоматично інсталюються на пристрої без вашого відома. Але якщо ви робите, як порадили, можна буде побачити, якщо є будь-які додаткові установок, які ви не знали про. Потім все, що вам потрібно зробити це, просто зніміть прапорець прихований і програми у таких програм, так що вони не отримують доступ до вашого комп’ютера.

Викрадач це не те, що ви хотіли б мати веб-переглядачі. Зловмисних завдань буде неминуче призведе до повного знищення вашого браузера. По-перше, вона почне з повільним підключення до Інтернету і відстаючих. Незабаром після цього через важкі оголошення атак, ваш браузер почне аварії і заморозити, поки в якийсь момент вона припиняє роботу повністю. Не кажучи, підтримуючи цей паразит без нагляду на своєму пристрої, ви ризикуєте, піддаючи ваші особисті дані.

Шахраї безумовно скористаються вашої ситуації, щоб отримати в свої руки на чутливої інформації, таких як, але не обмежуючись паролі, адреси IP, Ідентифікатор входу, Банк облікові дані облікового запису, номери кредитних карт, і т. д. Такі дані є цінним для них, оскільки він може принести їх прибуток, як тільки вони поділитися ним з інших сумнівних третіх осіб. Цей браузер викрадач є повна порушення у ваш онлайн-безпеки та конфіденційності. Єдиний спосіб, щоб повернутися до нормального досвід перегляду і захистити ваші особисті дані, полягає у видаленні цей шкідник ASAP.

FreePDFCombiner деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити FreePDFCombiner з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *