Як видалити Feedgeo.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware
Remove Feedgeo.com

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Feedgeo.com. Це керівництво Feedgeo.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Ви недавно почав отримати бомбардуванні численні інтрузивні рекламні оголошення, які підозріло пов’язані з те, що ви були пошуку або переглядаєте в Інтернеті? Ми ненавидимо принести вам погані новини, але схоже, що ви ‘ VE жертвою adware. Feedgeo.com перенаправлення пов’язані такі зловмисного програмного забезпечення. Свою присутність на ваш браузер лише підтверджує, що кібер-інфекції відбулося.

Adware здатна більш ніж моніторингу кожен рух, ви зробити хоча Інтернет. Вона буде отримати дані як журнал браузера і результати пошуку, для того, щоб краще налаштувати реклама, так що вони швидше за все, щоб отримати клацання на користувачем. Мета полягає у створенні доходу за допомогою метода PPC (оплата за клік). Справа в тому, не кожному оголошенні ви бачите в Інтернеті гарантовано привести вас до безпечних джерел.

Рекламне ПЗ часто поширюється через заражених посилання та оголошень, спам повідомлення електронної пошти, torrent файли, пакети програмного забезпечення, запитів підроблені оновлення, і т. д. Цей паразит не може зламати свій шлях на комп ‘ ютері сам по собі. Вона потребує вашої допомоги, щоб отримати доступ. Найчастіше користувачі несвідомо дозволити такі кіберзагрози на їх ПК. Як? Не звертаючи уваги на те, що вони натисніть на.

Remove Feedgeo.com
The Feedgeo.com Virus

Часто рекламного ПЗ, трапляються, коли користувач вибирає для швидкої інсталяції. Таким чином, ви будете мати ніякого способу дізнатися, якщо програмне забезпечення, яке ви встановили, мали будь-які додаткові програми або додатків, які були приховані від вас і були автоматично надається доступ до вашого комп’ютера, все тому, що ви були дуже ледачий, щоб перевірити безпеку і читати кілька рядків тексту.

Під час інсталяції програмного забезпечення, ми настійно рекомендуємо, вибираючи Custom або розширений режим майстра інсталяції. Це тільки так ви зможете переглянути весь вміст ви завантажили. Якщо ви помітили будь-які додаткові установок, ми настійно рекомендуємо, що відмова від всіх з них, оскільки вони швидше за все шкідливих програм в маскування, тільки й чекають, щоб проникнути ваш комп’ютер непомітно.

Звичайно, рекламне програмне забезпечення може бути небезпечним, як і інші віруси як троянів або вимагачів. Більшість користувачів не навіть вважають adware бути справжнім “вірусом”, так як він обмежує свою атаку на тільки браузерів. Однак, не піти думати, що цей паразит нешкідливі. Ви будете здивовані, щоб дізнатися, наскільки потужним є насправді і що серйозний збиток це може викликати. Ми консультуємо наших читачів, щоб діяти швидко, коли вони виявити присутність таких шкідливих програм.

Ви не хочете, щоб наклеїти і побачити, що саме вона здатна робити. Тримаючи його веб-переглядачі ставить ваш онлайн-безпеки та конфіденційності ризику. Він викриває вашу особисту або фінансову даних. Хакери покладатися на вашу наївність і буде використовувати цю можливість, щоб отримати в свої руки на таку цінну інформацію. Ось чому ви повинні діяти як можна швидше і видалити цю загрозу з ПК, поки ще не занадто пізно!

Feedgeo.com деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Feedgeo.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *