Як видалити Enclosely.info (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove Enclosely.info

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Enclosely.info. Це керівництво Enclosely.info видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Enclosely.info не є надійним веб-сайту. Не довіряйте. Справді, якщо ви бачите це на екрані весь час, ви знаходяться в небезпеці. Сторінки є чітким свідченням інфекції. Це вірно. Браузер викрадач шкідників у вашій системі і сайт є свій шлях оголосити себе. Прислухалися до цього попередження, поки ще не занадто пізно. Викрадачі є чуми. Вони втручаються, так багато, що вашої діяльності в Інтернет перевернеться.

Зробіть собі ласку і вжити заходів проти інфекції, поки не стало надто пізно. Чим раніше ви видаліть його, тим краще. Він використовує кожен другий на борту, щоб завдати шкоди. Деякі з цього пошкодження навіть може бути незворотними. Зберегти себе від неприємностей і діяти якомога швидше. Знайти, де ховається неприємні шкідників і не соромтеся, щоб видалити його. Це кращий курс дій, які можна взяти. Взяти його, поки не стало надто пізно.

Enclosely.info сайт стає ваш онлайн постійним супутником. Немає не позбавлення від неї. Кожен раз, коли ви так багато, як дотик один з ваших раніше безпечний і надійний браузерів, сторінки є, щоб вітати вас. Введіть у пошуку, сайт з’явиться серед результатів пошуку. Відвідати ваш улюблений сайт, ви, перенаправляються до Enclosely.info знову. Зловмисних сторінки навіть замінює вашу домашню сторінку та пошукової системи і не дозволяє змінювати їх назад. Таким чином, вона займає повний контроль над веб-перегляду.

Remove Enclosely.info
The Enclosely.info Virus

Це не добре для вас. Серфінг в Інтернеті мирної залишається в минулому. Відтепер на ви не можете зробити один хід онлайн без викрадач бути там, щоб перервати. Він перенаправляє вас тінистих сайтів весь час. Він відкриває додаткові вкладки. Це душові екрана за допомогою рекламних роликів. Ви не можете отримати будь-яку онлайн робота в таких умовах. Але це ще все.

Оффлайн діяльність також страждають. Ваша машина, загалом, починає underperform зв’язку з таких вторгнень. Її швидкість сповільнюється до швидкості равлики. Він починає аварії і заморозити часто. Ваші застосунки тривати дуже довго навантаження, і якщо вони це зроблять, вони не працюють належним чином. Вся система перезавантаження без попередження, що ведуть до втрати даних. Це справжній кошмар, і ви повинні викрадач подякувати за це. Тим не менш, є щось інше.

Боротьби зі шкідниками піддає вас ризиків вмісту шкідливих програм. Ти завжди одного кліка від більше інфекцій. Чому? Тому що ніщо не відображає може бути надійним. Більше посилань і оголошення пошкоджено, і вони доставити інфекцій. Якщо вам трапиться натиснути на них, ви погіршити ваш скрутне становище в секундах. Не приймати що ризик. Видалити паразитів якомога швидше. Робити так вручну, дотримуйтесь нашим гідом видалення в кінці цієї статті. Все, що вам потрібно зробити це, дотримуйтесь інструкцій на точному порядку огляду і досить скоро, ваш комп’ютер буде чистим знову.

Як ви застрягли з Enclosely.info викрадач? Шкідника обманом ви надавши йому дозвіл на в’їзд. Раніше хитрі тактики обдурити вас. Наприклад, така тактика включають freeware розшарування пошкоджені посилання спам повідомлення електронної пошти, підроблені програми оновлення, незаконним завантаження джерел, оголошення третіх сторін, і т. д. Якщо потрібно, щоб захистити ваш ПК в майбутньому, бути більш обережним.

Єдине, що не інфекції можуть домогтися успіху без є ваш неуважності. Не надають. Зупинити, натиснувши на кожен ad/ посилання, ви бачите, не думаючи про наслідки. Не відкривайте повідомлення від незнайомців. Теж саме стосується повідомлень дивні соціальних медіа. Завжди уважно прочитайте умови під час інсталяції програми. Бути напоготові. Єдина людина, яка може захистити ваш комп’ютер є ви.

Enclosely.info деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Enclosely.info з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *