Як видалити En.uc123.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити En.uc123.com. Це керівництво En.uc123.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Зовнішній вигляд сайту En.uc123.com є ознакою. Поганого. Сторінка знаходиться очевидністю кібер інфекції на вашій машині. Це вірно. ПК гавані викрадач браузера. Зайве говорити, ви повинні вжити негайних заходів для її видалення. Чим довше залишається викрадач, більше проблем, це викликає. На щастя, шкідниками це не так складно, щоб видалити. Існують деякі набагато більш інфекціям роумінг в Інтернеті. Як вимагачів та троянські програми, наприклад. Це, однак, не означає що викрадач нешкідливі. Звичайно, не. Це як і раніше паразита, і ви не можете очікувати, що-небудь вигідно, щоб вийти з її присутності. Навпаки.

Викрадач буде кидати лавина питань на вас і цих питань буде тримати на нагромадження ви не виконаєте щось вдіяти. Ви повинні видалити викрадач якомога швидше. Як тільки ви визначити En.uc123.com сторінки, приймати це як попередження про це і прислухатися до його. Потім почати шукати укриттям від інфекції і знайшовши його, видалити його на місці. Цю програму, створену зловмисниками не була розроблена буде корисним для вас. Не обманюйте себе. Розрізати її короткого перебування. Це кращий курс дій, ви можете взяти, так що прийняти його.

Неприємні програма додасть докучливих розширення для всіх ваших браузерах відразу ж після встановлення на борту. Цей плагін відмінно працює з Chrome, Mozilla, Microsoft Edge і будь-який інший браузер, який ви використовуєте. Це означає, що всі ваші браузери інфіковані зараз. Вони знаходяться під контролем хакерів і вводили з численними оголошеннях. Крім цього попереднього домашню сторінку та пошукову систему зникли теж. Інфекція замінює зловмисних домену, і ви не були навіть повідомили про перехід. Зараз кожного разу, коли ви вирішите піти онлайн ви повинні використовувати в En.uc123.com. Це онлайн тінь. Але будьте обережні. Нова пошукова система не забезпечує безпечне та точні результати пошуку. Те, що він забезпечує швидкий доступ до шкідливих програм.

Посилання пошкоджені. Принаймні, більшість з них є. Якщо натиснути кнопку, ви дозволяєте інфекцій для установки на ПК. Не тільки це, хоча. Ви також допомогти хакерам отримати pay-per-click доходів за ваш рахунок. Теж саме стосується численні оголошень, ви отримуєте бомбардуванні, на щоденній основі. Вони також служити шахраї зловмисними намірами. Натискання кнопки, вони отримують гроші. І все це за те, що? Покращення ефективно знищені. Ваша машина underperforms теж. І, ви завжди одного кліка від шкідливих програм. Не миритися з цим. Скористайтеся нашим гідом видалення нижче а видаліть цей охоронної негайно. Якщо ви цього не зробите, ви будете шкодувати про це рано чи пізно.

Як викрадач увійти без тебе не помітив? Відповідь дуже проста. Шкідника обманом ви. Ймовірно, прибула в комплекті з іншої програми і ви, відволікаючись і в поспіху, не розумію. Freeware комплектації є одним з найпопулярніших інфільтрації тактики. Це можна запобігти, хоча. Якщо ви приділяти більше уваги і не поспішати, у вас є хороший шанс піймати шкідника на місці.

Наступного разу, коли встановити що-небудь, знайдіть час, щоб прочитати умови, перш ніж прийняти їх. Якщо ви пропустите їх, ви можете погодитися на те, що ви абсолютно проти. Також, йти з додаткових настройок у майстрі настроювання. Таким чином, ви можете бачити всі програми “бонус”, який буде встановлюватися разом з програмою ви спочатку хотів. Зніміть виділення з усіх. Ви маєте цей варіант. Ви не зобов’язані встановити все, що залишилося?. І ви не повинні. Такі додаткові функції, як правило, інфекцій. Знімете з них виділення спочатку, а потім ви можете встановити додаток, що ви хотіли, в першу чергу.

En.uc123.com деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Тип msconfigі натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити En.uc123.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *