Як видалити Earth Maps Search Engine (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove Earth Maps Search Engine

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Earth Maps Search Engine. Це керівництво Earth Maps Search Engine видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Кращим пошукову службу змінюється Earth Maps Search Engine? Ми не хочемо бути Посланці погані новини, але схоже, що ваш комп’ютер був заражений поп викрадач браузера. Цей зловмисні програми несе відповідальність за раптового бомбардування з рекламу, спливаючі вікна, ексклюзивні пропозиції та продажу, спеціальні пропозиції і купони, блимає повідомлень, підроблені запитів оновлення, т. д.

реклама буде спеціально орієнтовані з’являтися привабливим користувач і які можливий через здатність до викрадач вкрасти жертви історію і звички, а також для слідкувати за її поточний веб. Мета цього полягає в тому, щоб гарантувати прибуток за методом PPC (оплата за клік).

Найпоширеніші способи для браузера викрадач проникає вашої комп’ютерної системи є через спам-повідомлень і вкладень, розшарування вільного програмного забезпечення, torrent файли, запитів підроблені оновлення, сумнівні посилання та оголошень, т. д.

Remove Earth Maps Search Engine
The Earth Maps Search Engine Virus

що ми рекомендуємо в порядку для користувачів, щоб уникнути майбутніх шкідливої інфекції є завжди переконайтеся, що вони отримують свої оновлень з ліцензовані і надійних джерел. Також, вибирають Custom або додаткові параметри встановлення завжди є найкращим вибором, тому що це дає вам повний контроль над завантажений вміст. Користувачі можуть легко зніміть виділення з будь-якої програми або програми, які здаються підозрілими або ніколи не призначені для завантаження в першу чергу.

Браузер викрадачів може здатися не дуже небезпечно, але це не означає, що вони повинні недооцінювати. Позаду згенерований оголошень може ховаються більше загроз. Справа в тому, у вас ніяк не знаючи, де вони, може бути переспрямування до. Ви можете бути одним простим рухом потенційної інфекції троянський кінь. Користувачі можуть легко залучені в пастку встановити хакерів і це займе всього один клік несвідомо відкрити бекдори до кібер-злочинці, які можуть легко використовувати таку можливість і викрадення особистих даних.

Ви не хочете ваші паролі, номери кредитних карток, IP-адреси та інші особисті дані, потрапити в чужі руки, чи не так? Ми допоможемо вам успішно видалити його з комп’ютера. Все, що вам потрібно зробити, це слідувати нашим інструкції нижче.

Earth Maps Search Engine деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Earth Maps Search Engine з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *