Як видалити Dentially.info (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove Dentially.info

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Dentially.info. Це керівництво Dentially.info видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Браузер викрадачів є одним з найбільш широко розповсюдження видів шкідливих програм. Це не вважається реальні вірус, так як це тільки заражає браузер потерпілого, не їх комп’ютерної системи. Тим не менш, це не означає, що вони не шкідливі. Вони здатні більше, ніж зміна користувача в браузері, а також встановлення шкідливих додатків, розширень або панелі інструментів. Жертв таких шкідливих паразитів помітите, що їх головній сторінці, вкладки сторінок і нових кращим пошукову службу змінились з користувацьких один. У цьому випадку, це Dentially.info веб-сайту.

Більше того, викрадачі відомі обстрілювати їх жертв, з усіма видами підозрілі перспективних об’яви – спливаюче вікно, у тексту, банер, блимає повідомлень. Часто вони будуть просувати різні ексклюзивні пропозиції, спеціальних продажів, купони і знижки, підроблені оновлення запитів або підроблені утиліта інструменти. Основною метою є створення доходів від кожен клік, що користувач робить. Це буде виявитися просте завдання, оскільки цей зловмисне програмне забезпечення має можливість вкрасти історії веб-перегляду та пошуку інформації потерпілого, робить його дуже легко генерувати рекламні оголошення, які користувач, швидше за все, натисніть на.

Найбільш поширеним засобом поширення, браузер викрадач є вільного програмного забезпечення розшарування повідомлень підроблені оновлення фіктивні посилання і оголошення, спам-повідомлень і вкладень, і т. д. Ми настійно радимо нашим читачам отримати їх оновлення програмного забезпечення з ліцензованим і надійних джерел. Не сліпо довіряють випадкових спливаючі повідомлення про те, що хоче, щоб натиснути на посилання підозрілі оновлення. Частіше за все таких запитів оновлення виявитися підробкою.

Remove Dentially.info
The Dentially.info Virus

Те ж саме відноситься до будь-якого shady оголошення ви натрапити на. Якщо це виглядає занадто добре, щоб бути правдою, швидше за все він є. Натиснувши на таких фіктивних реклами, ви можете отримати перенаправляються на потенційно небезпечні сайти третіх осіб, які прагнуть викрадення особистих даних. Ми також рекомендуємо вибирають додатково або Custom режимі майстра інсталяції, для того, щоб мати можливість легко зняти будь-які підозрілі дивлячись програми або програми, які ви вважаєте, непотрібних або ніколи не призначені для завантаження в першу чергу.

Браузер викрадачів не вважаються дуже небезпечні. Однак, позаду згенерований оголошень вмісту може приховати потенційну загрозу. Ви можете бути одним простим рухом можливості інфікування вірусом як троянський кінь або навіть вимагачів! Це не варто ризикувати. Якщо ви потрапляєте в пастку хакера, ви можете несвідомо дозволити їм доступ до Ваших персональних даних, таких як паролів, IP-адреси, банківські рахунки, номери кредитних карт, Логін повноваження, веб-інформації, т. д.

Крім того, в якийсь момент, ваш браузер не вдасться працюватиме належним чином, тому що він буде неможливо показати всі оголошення, які генеруються шкідливих паразитів. Ви будете відчувати раптове зменшення загальну продуктивність браузера, часті збої і замерзає, а також повільний інтернет-з’єднання. Цей паразит зловмисних перетвориться комфортними пекло життя. Якщо ви хочете, щоб повернутися до нормального досвід перегляду, потрібно видалити цей браузер викрадач з комп’ютера як можна швидше!

Dentially.info деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Dentially.info з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *