Як видалити Current Me Virus (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware
Remove Current Me Virus

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Current Me Virus. Це керівництво Current Me Virus видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Поточний мене рекламуються як законне, корисним інструментом. Вона обіцяє допомоги. Він стверджує, що як тільки ви встановите її, ви будете мати доступ до прекрасних фонів, а також інформацію, засновану на своє поточне розташування як час, дата, прогнози погоди, і т. д. На жаль, що є брехнею. Поточний мене безсоромно бреше на ваше обличчя, і ви краще не вірити, це слово. Інструмент є програми, рекламне ПЗ.

Ви, мабуть, відомо, що рекламне шкідників, але нічого корисного. Ви або ваша система взагалі несуть не вигоди. Поточний мене, нічим не відрізняється. Його єдина мета полягає в дохід pay-per-click для своїх розробників, і це не має нічого з підвищення перегляд досвідом. Навпаки! В ході виступає її творців, з adware руйнує вашої діяльності в Інтернет. Чим довше він залишається, більше проблем, це викликає. Ці проблеми ростуть у тяжкості, а також. Зробіть собі ласку і не потрапляють у пастку. Як тільки як ви розумієте, що поточний мене у вашій системі, знайти точний приховування плашкові і якнайшвидше видаліть. Це найкращий курс дії, які можна вжити. Взяти його, поки не стало надто пізно.

Як будь-які інші рекламне ПЗ, поточні мене впроваджує всіх ваших браузерах з незліченних рекламних роликів. Кожен раз, коли ви так багато, як дотик, один з своїх веб-переглядачах, ви отримуєте бомбардуванні з оголошеннями. Це, як на рекламне підвищує веб-трафіку. Однак, для того, щоб генерувати доходи pay-per-click, він повинен, як випливає з назви, кліків. Якщо натиснути на оголошення, що відображається, шахраї платять. “Чому б я натискаю?”, запитаєте ви. Ну, перш за все, оголошення є так багато і так агресивно, що неможливо уникнути їх назавжди. Рано чи пізно за реклами буде обдурити вас в натиснувши. Іноді оголошення з’являються прямо під курсором миші, і ви залишилися нічого, крім натисніть.

Remove Current Me Virus
The Current Me Virus

По-друге, поточні мене робить щось ще. Це виводить роликів, які є привабливими для вас. Як це зробити це? Простий. Це шпигунів на вас. Шкідниками робить свою домашню роботу по-перше, кожен онлайн переїзду • моніторинг і збір інформації про те, що ви хотіли. Потім він використовує ці дані для створення оголошень, яка буде іскру вашої зацікавленості. Таким чином, це тому, що ви будете мати принаймні спокусі натисніть.

Наприклад, якщо ви часто роблять пошукові запити про собаку продовольство, за реклами почне час показу об’яв для зоомагазинів, собака аксесуари, продовольство, і т. д. Ви отримаєте ідею? Він дізнається, що вам подобається, а потім він використовує це, щоб обдурити вас. Не дозволяйте йому. Прийняти, що з рекламного ПЗ на борту, ви можете довіряти нічого. Не реклама, не сторінки, вона змушує вас, нічого. Якщо натиснути кнопку, ви не тільки допомагають хакерів, заробити гроші, ви також ризикують завантаження більше шкідливих програм на вашій машині. Поточний мене рекламне програмне забезпечення є більш ніж достатньо. Ваш номер один пріоритетну увагу слід видалити його. Зробити це якомога швидше.

Як ви застрягли з нинішніми мене? Ви пам’ятаєте, інсталяція цього інструменту? Ви, ймовірно, не, але ви зробили. Програми без вашого дозволу, не міг отримав. Це як і раніше програми, і вона повинна бути установлена. Іншими словами, вона повинна ваше затвердження так його просить про це. Тим не менш він робить це за допомогою хитрі тактики. Один з найбільш часто використовуваних, є freeware комплектації методом.

Шахраї вкласти в рекламне до іншої програми в Інтернеті і під час інсталяції цієї програми, ви встановити на рекламне теж. З метою запобігання таких результатів, завжди вибрати власні параметри майстра інсталяції. Вони дають змогу отримати список всіх програм, які збираються бути встановлені на вашому комп’ютері, а також зняти всі додаткові них. Зробити це! Видалити всі додатково додається програм, тому що вони зазвичай зловмисним. Як тільки ви робите, що ви можете закінчити, установки програми вам спочатку планувалося створити. Пам’ятайте: завжди бути дуже обережним те, що ви погоджуєтеся! Не дати вашої згоди легковажно. Ваша безпека залежить від його.

Current Me Virus деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Current Me Virus з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Тип msconfigі натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Current Me Virus з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *