Як видалити Crtmatix.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Crtmatix.com сайт тримати вас турбує кожен раз, коли ви відкриваєте браузер? Свого існування є дуже поганий знак. Поява цієї сторінки означає одне – веб-переглядач проникли неприємні паразита з браузера викрадач категорії. Як тільки викрадач вторгається, він буде змінити настройки браузера. Його можна навіть установити інші сумнівні додатків, розширень або панелі інструментів веб-переглядачі, не турбуючи просити вашого дозволу. Але гірше ще попереду.

Браузер викрадачів буде стежити за кожним рухом, що ви зробити онлайн, а також збирати дані веб, як перегляд історії і пошуків, так що вона буде мати можливість створення цільової реклами вміст, який ви будете більш залучили до. За кожен клік, що ви робите на створеному оголошення платять паразита. Справа в тому, ви не можете довіряти викрадач для відображення реклами, які призводять до захищеного сторінок. Цей зловмисних програм не запрограмовано перевірити просувний вміст, він буде показувати на екрані. Ви може отримати Перенаправлено підозріло або навіть у небезпечне сторонні веб-сайти, якщо ви не досить уважні.

Найпоширеніші способи для браузера викрадач заразити ваш комп’ютер за допомогою спам повідомлення електронної пошти, вкладення електронної пошти та виконувані файли, torrent файли, інфікованих посилання та оголошень, пакети програмного забезпечення і підроблені оновлення запити. Завжди звернути пильну увагу на те, що ви клацніть на той час онлайн. Не сліпо довіряють випадкових спливаючих, особливо, якщо вони стверджують, що важливі оновлення. Якщо вам необхідно оновити програму на вашому комп’ютері, покладатися на офіційний і ліцензованих джерел.

Ми настійно рекомендуємо, триматися подалі від спам-листи, так як шкідливі програми, як відомо, часто отримують розподілені таким чином. Під час установки програмного забезпечення на вашому комп’ютері, це завжди краще, щоб вибрати Custom/ розширений режим майстра інсталяції. Роблячи таким чином, за наявності будь-яких прихованих бонусних програм або програм, вони відображатимуться для вас, щоб зняти виділення, так що вони не встановлені на вашому комп’ютері.

Браузер викрадачів можна легко взяти на себе ваш браузер. Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Opera, Microsoft краю, Internet Explorer – не відповідає жодний застосунок імунітет до його шкідливого впливу. З моменту викрадач називає ваш браузер його “дім” вона почне сіє хаос. Ваш браузер почне аварії і заморозити на щоденній основі, внаслідок важких реклами, це зроблено для відображення паразита. Рано чи пізно вона буде зависати взагалі.

Викрадачі також загрожувати величезний до вашої особистої та фінансової інформації, які можуть легко потрапити в руки злочинців, якщо не діяти від цієї загрози, як тільки ви виявити його на вашому пристрої. Чим довше ви затримати його видалення, більше збитків зловмисні програми зможуть зробити. Якщо ви не знаєте, як позбавитися від цього браузера викрадач, ми можемо допомогти вам з цим завданням. Все, що вам потрібно зробити це, дотримуйтеся інструкцій нижче.

Crtmatix.com деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Crtmatix.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *