Як видалити Commcheck.info (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware
Remove Commcheck.info

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Commcheck.info. Це керівництво Commcheck.info видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Commcheck.info є інфекція, adware. Власне, саме зловмисних сторінки, зовнішній вигляд якої вказує на наявність інфекції adware. Будь-якому випадку, бачачи цей сайт є поганою новиною. Є кібер паразита десь у вашій системі, і ви краще зробити все можливе, щоб знайти і видалити його як можна швидше. Немає необхідності панікувати. Так, ви інфіковані але на цей раз вам пощастило. Adware шкідники відносно легко видалити. Правда в тому, ви могли б були атаковані набагато більш серйозною загрозою. Однак, це не означає, що на рекламне нешкідливі. Звичайно, це не так.

Ми просто говорять, що воно є менш шкідливим за інші інфекцій, таких як трояни або вимагачів. Немає паразита нешкідливі, пам’ятайте, що. Кожен з них викликає неприємностей і кожен в кінцевому підсумку виходить з-під контролю. Як тільки це відбувається, немає нічого, що ви можете зробити, щоб зупинити його. Ось чому дуже важливо, що ви діяти негайно. Коли ви бачите на Commcheck.info, прийміть той факт, що ваш комп’ютер гаваней паразита і почати шукати його схованку. Не соромтеся, щоб видалити його. Це як і раніше інфекції, і він не має місця на вашому комп’ютері.

Що робить на adware це дратувати вас на щоденній основі. По-перше речі не є що погано. Ви іноді перенаправляються на Commcheck.info та інші shady сторінок і подивитися пару небажаних реклами. Однак, це тільки початок. З плином часу в рекламне стає все більш і більш агресивними. Незабаром після вторгнення не може зробити одну онлайн переміщення не піддаючись шкідниками.

Ви не можете торкнутися вашого браузера без Commcheck.info з’являється і турбує вас. Існує не одна сторінка, якої немає повністю за реклами у всіх формах і проявах. Навіть сайтів, який колись безкоштовне, не важкий на банери і купони. Вашої діяльності в Інтернет, повільно, але вірно перетворитися на чистий кошмар і у вас є adware звинувачувати за це. Всі ці збої мати наслідки, а також.

Remove Commcheck.info
The Commcheck.info Virus

Ваша машина, загалом, починає underperform. Ви відчуваєте, що система часті збої і перезавантаження. Ваші програми заморозити або не завантажується. Ваш браузер боротися, щоб показати вміст. Підключення до Інтернету працює нестабільно. Все стає безлад через порушник. Але як дратує, як це може бути, щось ще гірше.

За реклами піддає вас до ризику постійне шкідливих програм. Він показує вам нема надійний. Не реклама, не сторінки, нічого. Якщо ви натиснете на не той, автоматично інсталювати більше зловмисне програмне забезпечення на ваш вже страждають комп’ютера. Один клік є все, що потрібно для вас, щоб погіршити ваш скрутного становища. Це те, що ви хочете? Яким би не здійснювати навігацію в Інтернеті у мирі і використовувати вашу машину? Ми в цьому сумніваюсь. Тим не менш існує лише один шлях для все, щоб повернутися до нормального. Як тільки ви видалите за реклами, всі ваші проблеми зникне також. Не соромтеся. Використовувати керівництво видалення нижче і позбутися від цієї зарази.

Як на рекламне вводите вашу машину? Звичайно шкідників, як це один виїзд в комплекті до інших програм. Це називається комплектації метод. Бути дуже обережним при установці безкоштовних програм на вашому комп’ютері, як ви ніколи не знаєте, що ще може ввести поряд з ними. Звичайно, завжди вибрати додаткові параметри майстра інсталяції. Вони можуть зайняти трохи більше часу, але вони також дають вам повний контроль над процесом.

Ви здатні не тільки бачити всі додаткові програми, але також є можливість видалити їх до закінчення установки. Так, це так просто і ще більшість користувачів вважають за краще економити пару хвилин, ніж збереження їх машини, вільних інфекції. Не робити ту ж помилку. Це набагато легше попередити паразита в’їзд ніж щоб мати справу з ним після того, як це вже у вашій системі.

Commcheck.info деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Тип msconfigі натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Commcheck.info з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *