Як видалити Cobalten.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Cobalten.com. Це керівництво Cobalten.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Чи ви постійно перенаправляються Cobalten.com на веб-сайті? Якщо ви це зробите, схоже, що комп ‘ ютер проникли викрадач браузера. Це означає, що можуть виникнути труднощі, маючи нормальний сеансу перегляду. Це пов’язано в викрадач здатності генерувати дратує вмісту оголошення. Зміни не зупинятися на досягнутому. Ви помітите, що головній сторінці, вкладки сторінок і нових кращим пошукову службу були замінені на тому ж сайті – Cobalten.com.

Більше того, оскільки цей паразит зловмисних може отримати web дані як перегляду історії, звички та пошукові запити, ви знайдете це важко ігнорувати згенерований спливаючі вікна, оголошення, ексклюзивні пропозиції, спеціальні пропозиції та продажу, блимає, повідомлень тощо. Це тому, що вони спеціально спрямований, відповідно до вашого веб-уподобань. Метою є зробити вас натиснути на них, таким чином, щоб генерувати дохід через pay-per-click метод.

Браузер викрадачів широко поширені. Ви може заразитися їх, відкривши спам-повідомлень і вкладень, через безкоштовні пакетні програмного забезпечення, fake запитів оновлення, torrent файли, сумнівні посилання і виринаючі вікна, тощо. Важливо, що користувачам отримати їх оновлення програмного забезпечення з ліцензованим і надійних джерел. Не просто сліпо довіряють випадкових спливаючих оновлення, яке намагається зробити вас натисніть на підозрілі посилання.

Під час завантаження контенту з Інтернету, рекомендується також вибирають Custom або розширений режим майстра інсталяції. Це дає вам повний контроль над процесом і може переглянути повний зміст завантаженого програмного забезпечення. Потім ви можете легко зняти виділення будь-якої програми або програми, які ви вважаєте, непотрібних або ніколи не призначені для завантаження в першу чергу.

Хоча браузер викрадачів не вважаються дуже небезпечно, це не означає, що вони можна недооцінювати. Звичайно, велика кількість оголошень може здатися не реальна загроза, але зовнішність може бути оманлива. Такий зміст рекламованих можна переспрямовувати до потенційно заражених джерел, які можуть відкривати бекдори інші віруси, як троянів, хробаків або навіть шпигунських програм! Не тільки, що, але також може бути одним простим рухом даючи хакери доступ до приватної інформації наприклад, але не обмежуючись паролі, банківських рахунків, кредитних карт номери, адреси IP, Ідентифікатор входу, т. д.

зберегти ваші персональні дані від отримання скомпрометований і повернутися до мирного і додати безкоштовно досвід перегляду, негайно видалення браузера викрадач це дратує. Ми можемо вести вас через докладний набір інструкцій. Просто читайте на решті частини цієї статті, щоб дізнатися, як ви можете позбутися від цього інтрузивні викрадач.

Cobalten.com деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Cobalten.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *