Як видалити CLICK-NOW-ON.ME (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити CLICK-NOW-ON.ME. Це керівництво CLICK-NOW-ON.ME видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Ви інфіковані викрадач браузера. Як ми знаємо? Той факт, що зараз ви читаєте цю статтю показує, що ви не можете позбутися CLICK-NOW-ON.ME сайту. Є, що правильно? Зробити на цій сторінці з’являється щоразу під час відкриття одного з своїх веб-переглядачах? Якщо так, то вторгнення є факт. Ви маєте справу з викрадач інфекції, який слід видалити зі свого ПК якомога швидше. Викрадачі є неймовірно дратує. Вони також є небезпечною, хоча.

Таким чином, не чекайте боротьби зі шкідниками корисними для вас у будь-якого роду чином. Він не буде. Це ніколи не повинно було бути. Навпаки. Більше часу паразита витрачає на вашій машині, більше проблем і це викликає головний біль. Зробити все можливе, щоб видалити його першої ж можливості ви отримаєте. Як тільки ви починаєте бачити CLICK-NOW-ON.ME сторінки, приймати це як Попереджувальний знак і прислухатися до його. Викрадач ховається десь у вашій системі. Знайти її ховаються плашкові і видалити його негайно. Якщо ви не підготувати себе за тонну неприємності. Рано чи пізно ця шкідників буде отримати з-під контролю, і тоді твої відчуття тут буде йти від поганого до гіршого. Не дозволити подібного трапитися. Вжити заходів!

Викрадач робить саме те, що випливає з її назви-він захоплює ваш браузер. Всі з своїх веб-переглядачах, бути більш чіткими. З моменту його вступу він починає, внесення змін у налаштування без будь-якого дозволу ваш. Він замінює вашу домашню сторінку та пошукових системах за вашою спиною. Він перенаправляє вас тінистих сайтів весь час. Він впроваджує численні оголошення на кожній сторінці, який ви намагаєтеся відвідати. Звичайно, ніщо не бачиш через цю загрозу є надійним. Легко може заразити комп’ютері з більш шкідливі програми одним клацанням на неправильну посилання ad/. Це робить дуже важким ваш веб-серфінг, нехай уздовж дуже дратує. Але щось ще гірше, ніж це.

Навіть якщо у вас сталеві нерви і нескінченних вторгнень не турбує вас стільки, не може миритися з боротьби зі шкідниками піддає вас на ризик порушення безпеки. Викрадач запрограмований на шпигунів за тобою і контролювати кожен онлайн переїзду. Він використовує ваш браузер як шпигунстві пристроїв і збирає конфіденційну інформацію про вас, що він може. Після того, як він вважатиме, що він має достатньо даних, він надсилає його. Кому? Щоб зловмисники, які він створив, звичайно. Вони отримати повний доступ до приватних деталі, і вони могли використовувати його для будь-яких на свій розсуд.

Шахраї є останній людей, які повинні мати смоктати роду доступ. Вони будуть використовувати ваші дані для нічого, крім зловмисними намірами. Питання в тому, ви будете сидіти склавши руки і нехай вони, або ви збираєтеся візьмуть справу в свої руки і видалити крадіжка викрадач з вашої системи? Ми настійно рекомендуємо вам зробити останній. Скористайтеся нашим гідом видалення нижче і позбутися від порушника якомога швидше. Чим швидше, тим краще.

Як викрадач вводите вашу машину непоміченими? Шкідника обманом ви. Він не може отримати без вашого дозволу, тому вона просить про це. Тим не менш, вона просить його sneakiest способом за допомогою оманлива трюки, як freeware розшарування, спаму, шкідливі оголошення, підроблені оновлень тощо. Вона ховається за них, сподіваючись, що можна недбало, щоб не помітити. На жаль, як правило, ти. Не звернути увагу на те, що ви дозволяєте, введіть вашу систему і в кінцевому підсумку інфікуванню комп’ютера. Бути більш пильними та обережними. Зробити вашу належної обачності. Прочитайте те, що ви погоджуєтеся заздалегідь. Якщо не захищати ваш комп’ютер самостійно, які ніхто не інше буде.

CLICK-NOW-ON.ME деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити CLICK-NOW-ON.ME з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *