Як видалити Chrome_patch.hta (Chrome/ Firefox)

PUP

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Chrome_patch.hta. Це керівництво видалення Chrome_patch.hta працює для всіх версій Windows.

Chrome_patch.HTA була класифікована як потенційно небажані програми, основною метою якого є сприяння adware. Якщо ця програма вже є на вашому комп’ютері, вона буде відображатися кожен раз, коли ви намагаєтесь використовувати браузер і ваша система буде застрягли з adware. Крім того, Chrome_patch.hta сповільнити швидкість Інтернету, порушити ваш сеанси перегляду і викликати часті системи тисне, тим самим зберігаючи Chrome_patch.hta на вашому комп’ютері безумовно не рекомендується.

Майте на увазі, що якщо ви бачите Chrome_patch.hta, це завжди з причини. Це означає, що там зловмисне програмне забезпечення на вашому комп’ютері, що робить вас бачити за реклами, і це можуть завдати вам багато проблем. Єдиний спосіб уникнути справу з цих питань є знайдіть і видаліть Chrome_patch.hta з комп’ютера прямо зараз.

Це може здатися дивним, але в більшості випадків користувачів комп’ютера, ті, хто встановити Chrome_patch.hta свої системи, себе. Аналогічно для інших програм adware, Chrome_patch.hta є такий розумний, що він може зробити вас завантажити його, навіть не підозрюючи про це. Найбільш часто в рекламне входить ПК, що входять до складу інших програм і тримає свою присутність в секреті, поки кратне реклами починають з’являтися на вашому моніторі. Насправді, це не є незвичайним взагалі тому що вказують безкоштовне програмне забезпечення зазвичай подорожі в комплекті зловмисне програмне забезпечення, тому що це простий доступ до системи.

Є кілька шляхів, який Chrome_patch.hta використовує проникнути ваш ПК. До них відносяться ховатися за спам вкладень електронної пошти, пошкоджені посилання та веб-сайти, або просто видаючи себе за фіктивними системи або оновлення програми. Наприклад, саме тоді, коли ви переконані, що оновлюємо застосунку на комп’ютері, виявляється, що ви насправді даєте зелене світло для adware замість цього. Отже, якщо ви хочете, щоб уникнути мимоволі встановлення рекламного програмного забезпечення в системі, ви повинні бути дуже обережні і пам’ятати, що поспіху, наївність, і відволікання безумовно не допоможе вам на всіх.

Якщо Chrome_patch.hta був встановлений на вашому комп’ютері, браузер буде отримати залита тонів марно комерційної реклами. Майте на увазі, що якщо натиснути на будь-який з них, ви в кінцевому підсумку встановлення більш небажаних зловмисне програмне забезпечення в системі. Крім того, як виринаючі вікна буде відображатися, кожен раз, коли ви намагаєтеся роботи в Інтернеті, вони здатні заподіяння вам різного роду проблем. Як уже згадувалося, серед цих питань є уповільнення швидкість Інтернету, зазнають частих системи збої і перериваючи активності перегляду. Таким чином, найкраще, що ви могли б зробити це негайно видалити Chrome_patch.hta з вашого комп’ютера.

У всякому разі, найгірший ви будете мати справу з, якщо комп ‘ ютер інфіковано Chrome_patch.hta йдеться про здатність до adware викрадення особистих і фінансових даних. Щойно Chrome_patch.hta вводить свій комп’ютер, він починає діяльність з моніторингу вашого веб-перегляду та каталоги кожен ваш рух онлайн. Після того, як на рекламне зібрано достатньо інформації про вас, він розділяє його з невідомих третьої сторони, які підтримують програми, і вони могли б використовувати його для зловмисних цілей. З причин, ви повинні не тільки видалити Chrome_patch.hta з вашого комп’ютера, а також встановити програму надійний безпеки для захисту від шкідливих програм на всіх часів.

Видалити Chrome_patch.HTA

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Chrome_patch.hta з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *