Як видалити BrowseStudio (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware
Remove BrowseStudio

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити BrowseStudio. Це керівництво BrowseStudio видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

BrowseStudio є інша програма відомо, що належить до сімейства відомих SuperWeb. Ця родина славиться його потенційно небажаних програм, які ви безумовно не повинно утримувати на вашому комп’ютері. В іншому випадку ти дуже ймовірно, відчують з питань безпеки.

На перший погляд функція пошуку BrowseStudio виглядає як дуже корисна програма, яка здатна покращення роботи браузера та веб-сторінок. Крім того, застосування обіцяє допомогти вам купівлі продуктів, які ви хотіли за розумною ціною. Однак, не довіряти ці обіцяння як вони не виконається. Крім того, враховуючи, що BrowseStudio була класифікована як рекламне додаток, безумовно повинна не зберегти його на комп’ютері. В іншому випадку ваш віртуальний безпеки може бути серйозно під загрозою.

На думку експертів шкідливих програм, інші програми з SuperWeb групи, такі як лампі Lighty, KingBrowse, Key Lime ящірки тощо, вразливі також пов’язано з тим, що всі вони мають дуже слабкий конфіденційності правила, які дозволяють злісний третіх сторін, які експлуатують на любить BrowseStudio на регулярній основі. Інший сумнівних пов’язані BrowseStudio йдеться про його метод розподілу як посилання на офіційному сайті програми є в даний час відсутні. Таким чином, можна дійти висновку, BrowseStudio входить ПК, в комплекті з деяких інших безкоштовних програм є потенційно небажані.

Remove BrowseStudio
The BrowseStudio Virus

Ці програми зазвичай завантажуються з Підозрілі сайти третіх осіб, які можуть заразити ваш комп’ютер зловмисне програмне забезпечення. З цієї причини ви повинні завантажити нове ПЗ з офіційних джерел лише і читати всі вказівки майстра інсталяції програми. Таким чином ви зможете зупинити свій вибір на додаткових додатків, які ви не хочете встановити на вашому комп’ютері. У випадку BrowseStudio уже для вашої системи, ви, безумовно, є більше одного небажаних програм на вашому комп’ютері і вони повинні бути видалені відразу.

BrowseStudio немає занадто очевидно, навіть якщо він встановлюється розширення на ваш браузер за промовчанням. Офіційний сайт програми вказується, що BrowseStudio сумісна з на основні веб-браузери-Internet Explorer, Google Chrome і Mozilla Firefox, тим не менш, дослідження показують, що застосунок не реально працює на Google Chrome. Швидше за все, новіших версій веб-переглядача Google Chrome блокувати BrowseStudio повністю яка доводить, що там є щось не так про цю програму.

BrowseStudio наповнить ваш веб-браузер з тривожних роликів за кожного відвідання Ebay, Amazon, BestBuy або будь-які інші популярні Інтернет-сайт покупок. Хоча це може виглядати, що BrowseStudio спроби, щоб надати вам відповідну інформацію покупок, вам слід уникати, натиснувши на своїх оголошення, тому що вони не є надійним на всіх. Більшість з них є вбудованими з сторонній вміст, які не контролюються BrowseStudio, так що це може бути пов’язано з злісний третім особам, прив’язаних до розповсюдження комп’ютерних інфекцій.

Враховуючи всі вищезгадані один можна зробити висновок, що BrowseStudio не може бути загрозою безпеці прямих комп’ютер, але ця програма позах конкретні питання, ви не повинні ігнорувати. Таким чином, найкраще, що ви могли б зробити в цій ситуації полягає у видаленні BrowseStudio з вашого комп’ютера. Ви можете зробити це через панель управління і після того, як що використовувати надійний безпека додатки, які допоможуть вам зберегти вашу систему очищення і захищені в майбутньому.

BrowseStudio деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити BrowseStudio з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *