Як видалити Brainfinds.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove Brainfinds.com

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Brainfinds.com. Це керівництво Brainfinds.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Brainfinds.com є альтернативні пошукову службу. Веб-сайт слід покращувати результати пошуку. Насправді не буде корисним. Brainfinds.com приносить гірше результати, ніж встановлені пошукових систем, як Google, Yahoo, Bing і MSN. Це не тому, що вона є менш ефективною. Є різні причини. Домен пов’язана з викрадач. Підпільні програма перешкоджає функціональності веб-браузера. Це редагує Параметри DNS, який уможливлює відредагувати результати пошуку, проте вона має на меті. Іншим напрямком діяльності Brainfinds.com викрадач знати здійснювати моніторинг. Shady інструмент буде стежити за сеанси перегляду і запису інформації про вас.

Перш ніж ми адреса ступінь загрози безпеці будь-якому ще більше, ми пояснимо, як Brainfinds.com викрадач проникає комп’ютерів. Є кілька способів, в якому зловісний програми можна отримати в’їзд на вашій машині. У деяких випадках жертва залишається не звертаючи уваги на цьому процесі. По-перше, існує методу комплектації. Це передбачає завантажити клієнт у вигляді програму. Freeware, shareware і піратськими копіями платних утиліти може використовуватися для цієї мети. Викрадач об’єдналася з виконуваний файл хост і перераховані в умов як бонус інструмент. Якщо ви не читали їх, ви не будете знати, що немає іншої програми, заплановані для установки. Існує поширена помилка, що читання кінцевого користувача ліцензійною угодою (EULA) не має сенсу, тому цей вектор є настільки успішним.

Інші способи, щоб поширювати Brainfinds.com викрадач включають спам і попутних установок. Підроблені повідомлення є звичайним явищем для більшості людей порядку денного цих днів. Якщо у вас є обліковий запис електронної пошти, швидше за все, ви отримуєте небажаної пошти в день і на день. Деякі з них є погано написана і легко класифікувати як такої. Інші, однак, можна поставити разом добре. Можливо, найкращий підхід в оману людей є безпосередньо від імені авторитетної особи, вони б довіряти, як national post, Кур’єр фірми, банк, соціальна мережа, уряд відділення або права правоохоронними органу. Це може бути важко сказати, чи даного електронної пошти є надійним, його вміст, але вони легко індикатор. Перевірте адресу електронної пошти і ви будете знати напевно. Ви можете звернутися до сутності офіційний сайт.

Remove Brainfinds.com
The Brainfinds.com Virus

Коли він ліг у вашій системі, Brainfinds.com викрадач почне робити те, що він був створений, щоб зробити. Підпільні програма є інструментом, монетизації. Це робить легкі гроші для її власників. Вона приносить підтримуваних вміст увагу людей. Коли вони отримати доступ до цього вмісту, люди за викрадач платять за їх зусилля, щоб заохочувати його. Є кілька способів, щоб привести користувачів для авторів веб-сайтів. По-перше, недобровільної. Приховані програми вставляє підтримуваних сторінки між справжнього результати до введених запитів. Вони не можуть мати відношення до відповідного пошуку. Крім витрачати свій час, Brainfinds.com може отримати вас в біді. Результати пошуку фіктивні може привести вас до веб-сайти яких врожаю шкідливих програм.

Ж загроза проявляється з рекламою, вам буде показано. Brainfinds.com викрадач генерує оголошення, які містять торгового пропозиції. Вони бувають різних форм і розмірів, включаючи спливаючі вікна, pop-unders, полотнища купон коробки, freebies, в текстові посилання, порівняння, перехідний, inline, плаваючі, інтерстиціального й контекстної реклами. Вони з’являться на верхній частині активної браузер і провідник windows і заважати вашій роботі. Якщо ви це не запідозрили, що вони є афера, ви могли б помилкою хороший торгового пропозиції. Можливостей shady програми торгуватися пропозиції для широкого кола елементи, такі як одяг, технологічні пристрої, аксесуари, спорт передач, меблі, прикраси, Садовий інвентар, іграшки та багато інших. Увагу, що джерела за реклами не підтвердили бути надійним.

Поки ви є відволікаючись на постійні перерви, Brainfinds.com викрадач буде шпигувати за вас. Зловісний програма має можливість вимагати інформацію з веб-браузера, включаючи серфінг історії, відстеження печиво, натискання клавіш, IP адреса, географічне розташування, поштовий індекс, цензу, обліковий запис електронної пошти, номер телефону, імена користувачів і паролі. Зібрав вводу буде сортуються в каталогах і продав на darkweb. Ваші конфіденційні дані може впасти в руках кібер-злочинців. Власники Brainfinds.com викрадач не питайте користувачам дозволу відстежувати їх сесій і зібрати дані про них.

Brainfinds.com деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Brainfinds.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *