Як видалити Bam.nr-data.net (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Bam.nr-data.net. Це керівництво Bam.nr-data.net видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Хто не хоче, щоб мирне досвід перегляду без оголошень і спливаючих переривання або дратує перенаправлення? Ну, якщо ви недавно почав перенаправляються до Bam.nr-data.net сторінку або отримати залита всі види реклами вміст як спливаючі вікна, пропозиції, талони, блимає повідомлень, підроблені оновлення т. д. причиною такої діяльності є швидше за все, через браузер викрадач інфекції.

Що робить шкідливого програмного забезпечення, це що він отримує легко провести історії веб-перегляду користувача, з тим щоб мати можливість створити тип вмісту оголошення, що жертва, швидше за все, натисніть на. Це робиться з єдиною метою створення доходу PPC (оплата за клік).

Викрадач браузера також має можливість контролювати поточний звички перегляду, а також змінювати жодних настройок шкідливі програми вважає за потрібне, такі як установка сумнівних панелі інструментів та розширення без відома або згоди користувача.

У більшості випадків браузер викрадач розподіл відбувається через комплект програмного забезпечення, сумнівні посилання, спам-повідомлень і вкладень, і т. д. Також отримати викрали ваш браузер, якщо ви потрапляєте в пастку, підроблені оновлення. Щоб така річ ніколи не відбувається, ми рекомендуємо завжди отримати завантаження і оновлення з офіційного програмне забезпечення джерел і уникати використання торренти з Інтернету.

Інша справа, що ви можете зробити, щоб уникнути потенційного зараження шкідливим ПЗ, слідувати Advanced/ Вибірковому режимі майстра інсталяції під час встановлення програмного забезпечення з Інтернету. Таким чином ви можете мати повний контроль над те, що програми встановлені на вашому комп’ютері і може легко зніміть виділення з будь-якого програмного забезпечення, ви вважаєте, непотрібних або підозрілих.

Дійсно, більшість людей не вважають браузер викрадачів бути дуже небезпечно, оскільки все це дійсно є генерувати солідну кількість реклами, що повінь екрана. Хоча вміст оголошення можуть бути абсолютно нешкідливими, але це правда, тільки якщо вони залишаються unclicked. Користувачі мають ніяк не знаючи, де такі сумнівних посилання можна переспрямовувати їх. Вона займає один клік щоб отримати перенаправляються до заражених веб-сторінки, які можуть потенційно інші віруси доступ до вашого комп’ютера.

Ви не хочете, щоб віруси як троянські коні або вимагачів у вашій системі, ви? Для того, щоб переконатися, що така річ ніколи не відбувається, ми радимо Вам прийняти негайні дії для видалення цього браузера викрадач. Все, що вам потрібно зробити це слідувати нашим докладні інструкції нижче і видаліть зловмисні боротьби зі шкідниками, поки не стало надто пізно.

Bam.nr-data.net деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Bam.nr-data.net з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Bam.nr-data.net з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *