Як видалити Audienceline.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware
Remove Audienceline.com

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Audienceline.com. Це керівництво Audienceline.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Audienceline.com перенаправлення Категорія дослідниками шкідливих програм як рекламне ПЗ. Це дуже дратує паразита, який робить неможливим нормального використання веб-переглядача. Це рекламне здатна більш ніж перетворивши браузер кращим в інструмент показу оголошення. Вашого екрана буде бомбардуванні численні інтрузивні оголошень і спливаючих вікон, які сприяють різні ексклюзивні пропозиції, спеціальні пропозиції та купони, блимає повідомлень, підроблені запитів оновлення, т. д.

основна мета полягає в створенні PPC (оплата за клік) або PPV (одноразовою платою за перегляд ) доходів. Це буде виявитися непростим завданням для цього рекламного, оскільки він також можете отримати історію веб-перегляду, звички та пошукові запити потерпілого, так що він може надати тип вмісту, які користувач, швидше за все, натисніть на.

Рекламне програмне забезпечення найчастіше поширення через розшарування вільне програмне забезпечення, оновлення підроблених повідомлень, спам-повідомлень і вкладень, сумнівні посилання та оголошень, пошкоджені виконувані файли, і т. д. Для того, щоб уникнути потенційної інфекції adware, ми радимо нашим читачам, щоб переконатися, що вони отримують їх оновлення програмного забезпечення з надійними і ліцензованих джерел. Чи не просто сліпо довіри випадкових спливаюче, яка попереджає вас про важливі оновлення і хоче, щоб ви натисніть на підозрілі посилання. Частіше за все такі оновлення повідомлення виявитися підробкою.

Remove Audienceline.com
The Audienceline.com Virus

Також, ми пропонуємо збирається за звичай або розширений режим майстра інсталяції, коли потрібно встановлювати програмне забезпечення, яке ви завантажили з Інтернету. Таким чином, можна легко скасувати вибір будь-якої програми або програми, які ви знайдете підозрілі або не хочуть, щоб завантажити в першу чергу. Додаткове програмне забезпечення є часто шкідливі програми в маскуванні! Ось чому ви повинні звернути увагу на те, що насправді потрібно інсталювати на комп’ютері.

Adware повинні не можна залишити без нагляду протягом тривалого періоду часу. Якщо ви виявити його присутність, вам необхідно негайно приступити до його видалення, перш ніж вона стає занадто пізно! Згенерований оголошень і спливаючих вікон може виглядати привабливим для користувачів, але є хороший шанс, що вони випрямити до потенційно небезпечних сайтів.

Ви можете бути одним простим рухом надання інших хакери повний контроль над комп ‘ ютера. При зниженні шкідливого граблі, може дозволити небезпечних вірусів, що троянів або навіть вимагачів в вашої комп’ютерної системи! Не кладіть особисті дані, такі як, але не обмежуючись паролів, номери кредитних карток або банківський рахунок облікові дані в небезпеці! Повернутися до безпечних і безкоштовне досвід, слідуючи нашому інструкції!

Audienceline.com деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Audienceline.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *