Як видалити “App Of The Day” (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити “App Of The Day”. Це керівництво “App Of The Day” видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Ви бути постійно бомбардуванні з тим численні спливаючі рекламні оголошення, підписаний як “App Of The Day”? Робить “App Of The Day” відображаються як нову вкладку у веб-переглядачі? Якщо так, Новини не добре. Ваша машина вже не безкоштовно інфекції. Це гавані неприємні паразита, який зумів ковзати в і яка в даний час вносить безлад. Це рекламне. Як ви знаєте, adware інфекції не може зрівнятися з вимагачів і троянів, коли справа доходить до рівня небезпеки. Однак, не думаю, шкідниками нешкідливі. Існує немає такого поняття, як нешкідливий вірус. Деякі з них просто менш небезпечні, ніж інші.
За реклами є одним з них так, вважайте себе щасливчиком.

Програма також є відносно легко видалити. Тим не менш не ігноруйте ризику, він створює, тому що завжди є ризик. Хоча шкідника знімні і менш небезпечно, ніж інші, це не означає, що це не може завдати вам шкоди. Він може, і він буде. Особливо, якщо вона витрачає достатньо часу на борту. Переконайтеся, що цього не станеться. Як тільки ви визначити “App Of The Day” спливаючих вікон, почати шукати за реклами схованку і після того, як його знайти, видаліть його на місці. Ця інфекція не викликає нічого, але проблеми і головний біль, який стане більш як час проходить. Зберегти себе тонн неприємностей, позбувшись від за реклами зараз.

Ця програма впроваджується всі раніше надійний браузери з незліченних рекламою. Вони всі інфіковані. Всякий раз, коли ви вирішите піти онлайн, ви отримуєте бомбардуванні, лавина реклами. Чому? Це не тому, що за реклами хоче, щоб підвищити ваш досвід покупок в Інтернеті, переконайтесь, що. На інфекції покликаний отримання pay-per-click доходу для її власників. Ось чому це повінь ви з оголошеннями. Кожен раз, коли ви клацніть на одній, шахраї платять. Вони навіть краще платять кожного разу, коли ви перенаправляються до shady дивлячись сторінці. В принципі стають їх спонсора. Не тільки це, хоча. Ви завжди схильні до ризику шкідливих програм.

“App Of The Day” adware це величезні дірки в вашої безпеки. Це атакують вас з високо ненадійні оголошення та посилання, більшість з яких був вкрадений доставити інфекцій. Один клік є все, що потрібно для вас завантажити більше шкідників і погіршуються вже досить погано скрутного становища. Не забувайте, що у вас вже є інфекція турбуватися про. Останнє, що вам потрібно це більше вірусів. Позбутися одного зараз у вас як можна швидше. Це не тільки знищити вашої діяльності в Інтернет і викрити ваших до шкідливих програм ризику, але він також створює конфіденційності за допомогою своїх веб-переглядачах шпигунів за тобою і зібрати конфіденційних даних. Вирізати його перебування якомога коротшим. В іншому випадку вона не буде довго, перш ніж ви пошкодуєте про це. Скористайтеся нашим гідом видалення в кінці цієї статті і Чистота вашій машині для хорошого.

За реклами не з’являються з синіх. Її було інстальовано. Так як він потрібен дозвіл користувача на його розстрочку, шкідниками просить за це, але в sneakiest способом. Якщо воно з’явиться з великими, неоновий знак, заявивши, що “Неприємні Adware”, звичайно, ви б заперечувати доступу. Ось чому цей заклад перетворюється на tricky тактики замість цього. Наприклад, він ховається за freeware/ shareware розшарування, пошкоджені links/ сторінок, спам повідомлення електронної пошти, неперевірених торенти, підроблені програми, оновлення системи тощо. Якщо ви не звертаєте уваги, кожен з них з цих методів буде працювати. Бути більш пильними та обережними про те, що ви натиснете на і те, що ви говорите так. Не робіть хакерських робота простіше відволікаючись і в поспіху. Зробити вашу належної обачності і захистити комп ‘ ютер.

“App Of The Day” деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити “App Of The Day” з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *