Як видалити Antivirus Pro 2017 (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware
Remove Antivirus Pro 2017

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Antivirus Pro 2017. Це керівництво Antivirus Pro 2017 видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Antivirus Pro 2017 були класифіковані як небезпечні ізгоїв додаток, основною метою якого є отримання прибутку для своїх розробників. По суті, програма діє в якості підроблені безпеки інструмент, який не тільки повені монітор з марним спливаючу рекламу, а також спробувати його можливе, щоб переконати вас, що ваш комп’ютер сповнена шкідливих загроз. Однак, ви не повинні довіряти Antivirus Pro 2017 так легко. В іншому випадку, система безпеки може бути дійсно введений в небезпеці.

Як тільки Antivirus Pro 2017 зараження комп ‘ ютера, вона починає виконання щоденних сканування системи, незалежно, якщо ви затвердили, їм чи ні. Звичайно, результати цих щоденних сканує є повністю фальшиве, так що ви не повинні вірити їм. Це пояснюється тим, що результати є спеціально, щоб викликати хаос і обдурити вас. Тим не менше, маючи на увазі те, що єдиною небезпекою на вашій системі, а саме: Antivirus Pro 2017, безумовно не довіряти відображені результати.

Antivirus Pro 2017 використовує різні методи, щоб заразити віртуальної машини. Один з цих ховається за підроблені флеш-плагіна або Java оновити посилання, які приходять з файлу сторонні сайти обміну. Крім того, Antivirus Pro 2017 також можуть бути розподілені Троян, або це може бути, що ваш комп’ютер вже був інфікований з деяких шкідливих програм перед Antivirus Pro 2017 проникаючим його. Хоча незалежно від випадку, ізгоїв додатків є дуже виразними, коли вони увійти в систему, таким чином ви відразу зрозумієте, що ви інфіковані Antivirus Pro 2017.

Antivirus Pro 2017 представлений якості довірених шпигунських програм для того, щоб переконати вас, що ваш комп’ютер був заражений поп шкідливих програм. Як уже згадувалося вище, після того, як rogue входу до системи, вона буде виконувати повне сканування системи яка “знайде «кілька інфекцій, таких як трояни, stealers пароль, черв’яки, т. д.

Remove Antivirus Pro 2017
The Antivirus Pro 2017 Virus

, майте на увазі, що ці системи сканування та безпеки повідомлень, наданих Antivirus Pro 2017 є підробленими. Тим не менш, фіктивних антивірусна програма намагається краще, щоб переконати вас, що вашій системі серйозно заражені шкідливим, що доступ до найбільш поширених виконуваних програм заперечує і навіть для веб-браузерів.

Як уже згадувалося основною метою Antivirus Pro 2017 є зробити легкі гроші для її творців. З цієї причини ви повинні не розкрити будь-яку конфіденційну інформацію до ізгоїв app, тому що третіми особами за ним могли отримати провести ваших фінансів і вкрасти гроші.

Майте на увазі, що для того, щоб збільшити свої шанси, щоб обдурити вас, Antivirus Pro 2017 витрачає деякий час перегляду рингу. Після того, як на рекламне записує достатньо даних про вас, вона починає відображенні замовний реклами відповідно до ваших особистих інтересів. Таким чином, можливість для вас, щоб відкрити Комерційна реклама значно зростає, так є прибуток за третіх осіб.

Крім того, ви повинні не панікувати у випадку Antivirus Pro 2017 блоки доступ до вашого інтернет-браузера. Існує спосіб видалити оборону додаток, слідуючи інструкціям нижче умови видалення. Тим не менш ручного видалення не рекомендується для звичайних користувачів, оскільки це може призвести до відмови системи. З цієї причини встановлення шкідливої надійний інструмент є найкращим варіантом для видалення застосування ізгоїв від системи.

У випадку що ваш сеанси перегляду переспрямовано до ненадійні і небезпечно веб-сайти, порушення безпеки файлів і комп’ютерних вірусів можуть вдалося проникнути в комп’ютер. В результаті інфекції можуть тепер приховані в системі, і вони можуть зробити можливим вироблення для кібер-злочинці, щоб отримати доступ до вашого комп’ютера і викрасти особисту або фінансову інформацію. Якщо це так, єдиний спосіб, щоб повністю видалити будь-яких загроз і вірусів і захистити вашу інформацію від викрадення полягає у використанні автоматичний безпеки програми. З ним приховані інфекцій може бути виявлені і видалені. Наступним кроком, необхідні для того, щоб успішно захистити вашу систему від хакерських атак, це призначити регулярні сканування комп’ютера за допомогою антивірусної програми.

Antivirus Pro 2017 деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Antivirus Pro 2017 з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та Rразом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Antivirus Pro 2017 з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *