Як видалити Adware.Elex.ShrtCln (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Adware.Elex.ShrtCln. Це керівництво Adware.Elex.ShrtCln видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Adware.Elex.ShrtCln є одним з найновішими версіями страшного Elex рекламне ПЗ. Не обманюйте себе від імені. Незважаючи на те, що він “говорить” adware, цим шкідником дуже шлях більш агресивними. Він навіть у порівнянні троянських коней. Бути абсолютно впевнені, що Adware.Elex.ShrtCln це не корисно застосування. Він не буде корисним для вас у будь-якому випадку. Навпаки. Ця інфекція не викликає нічого, крім неприємностей і головні болі, і вона буде продовжувати робити так до самого моменту її видалити назавжди. Це саме те, що ви повинні робити.

Після виявлення Adware.Elex.ShrtCln в присутності на вашій машині, діяти! Не соромтеся, щоб вжити негайних заходів проти інфекції. Якщо ви дозволите це перебування у вашій системі, його буде знищити його. Не дозволити подібного трапитися. Ви можете вважати себе пощастило, що ви знаєте, що ви проти. Більшість користувачів витрачати досить тривалого часу не підозрюючи, інфіковані свої пристрої. Ви знаєте, що ви маєте справу з так угоди з ним. Знайти, де криється в порушник і видалити його на місці. Зробити це швидко! Чим більше часу шкідника витрачає спокійно, тим гірше твої відчуття тут отримує. Не миритися з цим. Видалити якомога швидше. Затримки призвести до жалю.

Adware.Elex.ShrtCln входить комп’ютер у повному мовчанні і потім приступає до корумпованих його. Вірус пошкоджує корінь структур системні файли, каталоги і реєстру журнали за вашою спиною. Він також впроваджує всі раніше надійний браузери з незліченних рекламних роликів. Ви отримаєте залита оголошень 27/ 7. Але не будь-які оголошення. Adware.Elex.ShrtCln робить свою роботу по-перше. Він вивчає ви. Він контролює вашої діяльності в Інтернет для того, щоб дізнатися симпатій і переваг.

Потім він використовує цю інформацію для бомбардувати вас з реклами, які ви знайдете привабливим. За реклами потребує вашої кліків. Якщо клацнути, своєму розробників отримати pay-per-click доходів. Ось чому шкідника робить її дослідження. Тим не менш, він може неправильно ваші пошукові запити та показу вмісту, unappropriated для дітей. Ваша машина не безпечно використовувати більше, і якщо вам пощастило натискати на неправильну посилання ad/, ви можете легко заразити ваш комп’ютер подальшого.

Один клік є все, що потрібно для вас, щоб завантажити більше паразитів. ПК вже страждає і неефективні через цей єдиний інфекції. Уявіть собі, якщо ви отримуєте більше п’яти. Крім бомбардування ви з високо ненадійні оголошень, за реклами є слабкість сканера. Він використовується для пошуку, порушив вашої безпеки стіни, що шахраї можуть скористатися корумпованим вашої машини ще більше. Покласти край це негайно. Скористайтеся нашим гідом докладні видалення нижче і Чистота вашій машині для хорошого. Ви можете знайти його в кінці цієї статті. За бажанням, однак, автоматичні рішення, ви завжди можете отримати хороший анти-шкідливих програм програму, щоб робити роботу за вас.

Як ви заразитися з Adware.Elex.ShrtCln? Кращі одержує поширення в основному через freeware розшарування. Часто завантажити безкоштовні програми з Інтернету? Ви, ймовірно, робити. Немає нічого поганого, але ви повинні застосовувати обережність під час процесу інсталяції. Не поспішайте. Шахраї часто прикріплюються шкідливих програм для безкоштовних програм, і якщо не звертати увагу, ви заразитися. Не поспішайте уважно ознайомитися з умовами та умовами. Якщо ви не згодні з чимось, перервати установку.

Також, вибрати додаткові настройки майстра інсталяції замість основні з них, як вони дають змогу побачити, якщо є деякі програми бонус, який буде встановлюватися разом з вихідного додатка. Якщо додаткові функції, не соромтеся видалити їх все. Частіше за все вони шкідливі і хакери використовують переваги поспіху, щоб заразити вас з ними.

Adware.Elex.ShrtCln деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, зробіть саме для того, щоб видалити Adware.Elex.ShrtCln з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Adware.Elex.ShrtCln з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *