Як видалити Adstructor.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Adstructor.com є явною ознакою того, що ваш браузер був заражений поп adware. Веб-сайт часто з’являється кожного разу, коли ви відкриваєте браузер. Він навіть буде генерувати кілька дратівливих реклами, яка буде охоплювати екрана. Незалежно від того, скільки ви намагаєтеся уникайте їх вони будуть рости тільки в номер. Більше того, паразита отримає ще більш агресивний. Це буде випрямити ви тінистих сайтів, а також відкрити сумнівних посилання в нових вкладках.

Adware, основна мета полягає в створенні доходів через схему pay-per-click. Таким чином, більше кліків ви зробите, більше прибутку, отримаєте паразита. Справа в тому, всі ці важкі рекламні оголошення кинуті на браузер буде неминуче викликати це серйозне збитків з часом. Ось чому ви повинні діяти швидко і видалити цей неприємні шкідників, як тільки ви виявити його.

Adware найчастіше поширення через спам-повідомлень і програмного забезпечення комплектації. Відомо також, щоб ховаються за torrent файли, підроблені оновлення та інфікованих посилання. Доброю новиною є те, що рекламне тільки можуть проникнути ваш комп’ютер, якщо ви дозволите йому. Що було сказано, тих пір, поки ви не зарано це, вона не може вторгнутися по собі. Але цей паразит smart. Не тільки він використовує обман, але вона також спирається на наївність і недбалість, для того, щоб проникнути непоміченим. Це часто відбувається під час інсталяції програмного забезпечення в режимі Швидка установка.

Ця помилка буде дорогим. Прихованого вмісту автоматично отримає встановлених на вашому пристрої. І найгірше? Ви навіть не усвідомлюють цього, поки не стало надто пізно. Так, зробіть це звичкою вибору Custom/ розширений тип установки, так що жодне додаткове програмне забезпечення доступне для вас, щоб зняти з неї виділення.

Якщо рекламне паразита, ховається на вашому пристрої, це означає, що особисту або фінансову інформацію на ризик отримання викрадені. Хакери будуть використовувати ситуації ви, на отримання будь-які цінні дані вони можуть отримати в свої руки, як паролі, IP адреси, Ідентифікатор входу, банківські рахунки, номери кредитних карток, т. д.

є деякі симптоми, які є ознакою, що щось не так і що може бути шкідливих програм, які проживають на вашому пристрої. Такі симптоми включають, але не обмежуючись відстаючих, повільний інтернет, повільний мінімізації та максимізації вікна веб-переглядача, а також її часті збої і помилки. Чим більше часу ви витрачаєте, тим гірше він буде отримувати. Якщо ви хочете, щоб повернутися до нормального досвід перегляду і захистити вашу конфіденційність, ви повинні виходити зі зняттям цього дратує рекламного програмного забезпечення як можна швидше.

Adstructor.com деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Adstructor.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *