Як видалити Adaware Secure Search | Оновлено

PUP
Remove Adaware Secure Search

Adaware Secure Search є тінисті додаток, який класифікується як PUP (потенційно небажаних програм). Це рекламується як корисний інструмент для вашого браузера, який дає змогу переключатися між різними пошукових систем за вашим вибором з легкістю. Вона також заявляє, щоб тримати вас захищений під час перегляду Інтернету. Насправді ця утиліта нема але за обманщик. Як тільки ви встановити його на комп’ютері, ви будете стали жертвами шкідливих діяльності.

Перше, що він буде робити це взяти під контроль настройки браузера, переконавшись, що вона буде автоматично запускати кожен раз, коли ви відкриваєте браузер. Далі, вона наповнить ваш екран з іншим типом оголошень, роблячи вашу роботу в Інтернеті на пекельний. Чим більше ви клацніть по кнопці ‘Закрити’, тим більше оголошень відображатиметься на їх місці. Робити не забудьте натиснути на такий рекламованого зміст. Мало того, що коли ЩЕНЯМ платять за кожен клік, що ви робите, але ви також можете отримати перенаправляються на підозрілі або навіть у небезпечне сайти третіх осіб, які можуть завдати шкоди вашому комп’ютеру. Вона займає один клік несвідомо відкрити задні двері для злочинців, які хочуть, щоб вкрасти вашу особисту інформацію. Наївність і недбалості є те, що хакери покластися, для того, щоб зробити вас потрапляють в їх пастки. Бути розумніші і звернути пильну увагу на те, що ви робите в Інтернеті.

Цей Adaware Secure Search app має офіційний сайт і також може бути завантажений з app store на ваш веб-переглядач. Однак, утиліту неможливо інсталюватися на комп ‘ ютері. Тільки зробити це його до на борту ваш пристрій. Але як? Більшість користувачів не пам’ятаю надання цього застосунку доступ до своїх комп’ютерів і неосвічені щодо того, як вона проносу свій шлях. Найчастіше додаток автоматично встановлюється разом з іншим програмним забезпеченням без вас навіть підозрюючи про це. Ось чому необхідно переламати звичку робити вибір на користь швидка інсталяція.

Remove Adaware Secure Search
The Adaware Secure Search Virus

Якщо ви будете продовжувати цей режим установки, ніякого додаткового програмного забезпечення, які приховані від вас отримає встановлених без вашого відома. Для того, щоб робити прихований зміст відображається для вас, вам необхідно вибрати Настроювана або просунутим типом встановлення. Якщо ви помітили будь-які додаткові установок, переконайтеся, що відмовитися від всіх з них, оскільки вони швидше за все шкідливих програм в маскування. Інші засобом поширення включають, але не обмежуючись спам-листів, підроблені оновлення, інфікованих посилання та оголошень, torrent файли, т. д.

незалежно від того, скільки спробувати скасувати зміни, внесені в настройки браузера, вони будуть тримати повернення до те, що паразити встановити їх на . Також, коли ЩЕНЯМ можуть також встановлювати інші сумнівні застосунки та панелі інструментів веб-переглядачі, не Попрацювавши прошу вашого дозволу перш. Чим довше ви дозволяєте АМАЗОНОК зупинитись на вашому комп’ютері, тим гірше буде отримати свою дію. Відставання, повільне підключення до Інтернету і часті браузера аварій тільки смак, що є ще попереду, якщо ви не діяти швидко і видалити АМАЗОНОК зловмисних. Рано чи пізно він буде мати повністю пошкоджений своїх веб-переглядачах, точка з них не в змозі виконувати на всіх.

Більше того, ваш онлайн-безпеки можуть отримати скомпрометовані, і ваша особиста інформація може отримати піддається впливу шахраї. Хакери будуть використовувати цю можливість, щоб вкрасти будь-які конфіденційних даних, вони можуть знайти, так що вони можуть поділитися ним з іншими третіми сторонами для отримання прибутку. Тільки так ви можете відновити контроль над вашого браузера і переконайтеся, що вашу присутність в Інтернеті безпечне і приватними є позбутися від неприємних Adaware Secure Search АМАЗОНОК, з вашого комп’ютера.

Adaware Secure Search деінсталяції

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Adaware Secure Search з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *