Як видалити Ad мережі продуктивність (Chrome/ Firefox)

Adware
Remove Ad Network Performance

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити оголошення продуктивності мережі. Це керівництво видалення ефективність оголошень мережі працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Оголошення мережі продуктивність вірус є просто інший типовий adware застосування. Однаково до інших, як тільки оголошення мережі продуктивність вірус інфільтратів ваш комп’ютер, вона генерує тонів марно спливаючу рекламу, які можуть викликати збої часті системи і істотно сповільнити ваш сеанси перегляду. Крім того, ці оголошення можуть переспрямування до деякі підозрілі веб-сайти і серйозно загрожувати ваша особиста безпека. Таким чином, найкраще, що ви могли б зробити, це видалити оголошення мережі продуктивність вірус із системи, як тільки ви помітите свою присутність на ньому.

Оголошення мережі продуктивність вірус спрямована на Internet Explorer і Mozilla Firefox і користувачі Google Chrome, і він використовує різні методи для проникаючим комп’ютера. По суті, оголошення мережі продуктивність вірус повинні отримати ваше підтвердження перед його автоматично інсталюється на ПК, але це не означає, що це буде тримати вас безпечної. Навпаки, застосування adware це така обману програма, що ви навіть не усвідомлювати, що він заражають вашої системи, поки спливаючі рекламні оголошення починають затоплення монітор.

Найчастіше оголошення мережі продуктивність вірус ховається за інші freeware, з тим, що більшість користувачів комп’ютерів не звертає уваги при проходженні його процес установки. Маючи на увазі, що freeware є часто в комплекті з шкідливих програм, ви повинні бути дуже обережні при створенні нового програмного забезпечення в системі, а також ознайомитися з умовами та умовами, передбаченими майстра установки. В іншому випадку це дуже ймовірно, в кінцевому підсумку з adware як оголошення мережі продуктивність вірусів на вашому ПК.

Remove Ad Network Performance
The Ad Network Performance Virus

Однаково для всіх підтримуваних реклами програму, основна мета оголошення мережі продуктивність вірус, щоб легкої прибутку для того, щоб продовжувати своє існування. Єдиний спосіб зробити це для просування товарів і послуг свою партнерську третіх сторін а відображається за реклами, які вони надають. Кожен раз, коли ви натискаєте оголошення, розробники оголошення мережі продуктивність вірус зробити легкі гроші. Однак, це може бути дуже небезпечно, тому що ці оголошення часто призводять до пошкодженого веб-сайти, і ваш комп’ютер може отримати легко встановлено зловмисне програмне забезпечення. Через це видалення оголошення мережі продуктивність вірус із системи настійно рекомендується.

На жаль, є іншим важливим питанням пов’язані оголошення мережі продуктивність вірус, і це здатність програми діяти як шпигуна і викрадення особистих даних. Таким чином, навіть якщо ти не проти декількох рекламних оголошеннях стільки, бухгалтерія оголошення мережі продуктивність вірусів в системі ставить в небезпеку ваша особиста безпека. З цієї причини найкраще, що ви могли б зробити, це видалити застосунок adware негайно і захистити комп’ютер від будь-яких інших загроз в майбутньому.

На щастя, видалення вірусу продуктивність мережі оголошення не є важкий процес. Ви можете стерти програма поряд своїй рекламі, вручну або автоматично. У випадку, якщо вам потрібна будь-яка допомога з видалення process, ви можете слідкувати за ручний інструкціям нижче цієї статті. Тим не менш, навіть якщо завершення ручного видалення, ви все одно доведеться сканувати ваш комп’ютер інструментом законних шкідливої, щоб переконатися, що всі існуючі загрози було видалено, повністю. Засіб безпеки знайдіть і видаліть всі потенційно небажаних програм і буде захистити вашу систему від зловмисних програм.

Оголошення мережі продуктивність видалення

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знаєте, як це зробити, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Будь ласка, дотримуйтесь точно видалити оголошення продуктивність мережі з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити оголошення продуктивність мережі з браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *