Як видалити 24socialnews.com (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Browser hijackers
Remove 24socialnews.com

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити 24socialnews.com. Це керівництво 24socialnews.com видалення працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

24socialnews.com є пошук постачальника і Новини платформи. Веб-сайт має поле пошуку і потік безперервним Новини. Новини статті пишуться російською мовою. Параметри пошуку також встановити для російськомовних. Якщо ви раптом виявив цей сайт, встановити в якості вашої домашньої сторінки та за замовчуванням пошукову службу, ми з жалем Повідомляємо Вам, що ви заразилися викрадач. Це загальні типу cyber інфекції. Це дратує, стійкими і небезпечні до певної міри. Свою діяльність буде мати негативний вплив на продуктивність комп’ютера. Ваша система буде сповільнюватися до швидкості равлики. Це часто мають труднощі виконання поставлених завдань. Це тільки основні симптоми. Операцій, викрадач здійснює буде набагато більш помітним.

Викрадач позаду 24socialnews.com — застосунок підтримкою реклами. Таким чином, вона генерує оголошення, щоб сприяти вмісту третіх сторін. Спливаючі вікна відображаються в різних форматах, включаючи банери, в тексті посилання, freebies, купон коробки, інтерстиціального, плаваючих, контекстні, у тексті, перехідний і порівняння оголошень. Вони відобразяться кожен раз, коли ви доступ до вашого веб-браузера. У спробі привернути увагу киян і викликати їх інтерес вітрин 24socialnews.com викрадач торгуватися торгового пропозиції, для широкого спектру товарів. Це інкапсулює одяг, аксесуари, спорт передач, технологічні пристрої, меблі, предмети домашнього ужитку, Садовий інвентар, іграшки, ігри та багато інших. Було запропоновано пропозиції може виглядати як хороший знайти і вони можуть здатися законних, але не для деяких.

Розробники 24socialnews.com викрадач Заробляйте гроші, щоб підтримати вміст певних веб-сайтів. Вони згодні, зробити це не Попрацювавши перевірити надійність сказав платформ. Оскільки користувачі не платити, щоб отримати торгового лістингах, їхня безпека не є прем’єр занепокоєння. Люди, які платити за послуги є фактичним клієнтами. Користувачів комп’ютерів мають важливе значення для їх діяльності. Наступні оголошення, вони роблять гроші для власників викрадач. Це онлайн монетизації метод, відомий як pay-per-click система. Кількість показів додає певну суму комісійних, що виплачуються для сприяння відповідного змісту. Оскільки надійності рекламні сайти не враховується, ризик вважається, що виключно за рахунок кінцевого користувача.

Remove 24socialnews.com
The 24socialnews.com Virus

У той час як ви відволікаються на величезні оголошення потоку, 24socialnews.com викрадач буде шпигувати вас за вашою спиною. Підпільні програма може записувати різні види даних від вашого сеанси перегляду. Це включає в себе ваш серфінг історії, відстеження печиво, натискання клавіш, географічне розташування, код міста, адресу реєстрації, Інтернет-протоколу (IP), обліковий запис електронної пошти, номер телефону, демографічні дані, імена користувачів і паролі. Власники викрадач може продати зібрав дані на darknet ринків без вашого дозволу або проінформує про свої наміри. Особисту або фінансову інформацію може впасти в руках кібер-злочинців.

Знаючи, як розподіляється такого роду паразита може допомогти захистити вашу систему. Є кілька способів контрактним викрадач 24socialnews.com. Найбільш поширений метод комплектації. За допомогою піратські програми або freeware викрадач може бути встановлена без запуску власного майстер настроювання. Небажаних програм буде додано як бонус інструмент з завантажити клієнт. У вас буде можливість виключити її. Однак, за замовчуванням буде він встановлений. Якщо ви тримаєте пресети, як вони, паразита дозволять у вашій системі. Переконайтеся, що ви читали умови програми інсталяції на комп’ютер.

Ще один загальний відправною точкою для 24socialnews.com викрадач це через спам-лист. Shady інструмент буде приховані за вкладений файл. Відправник заявить, що вкладення це Офіційна частина документації, як рекомендований лист, рахунок-фактура, законопроект, штрафу, квитанцію, повістки або судового рішення. Написання від імені існуючих компаній та організацій, є звичайною справою, як це робить гарні презентації. Для підтвердження легітимності даного електронною поштою, можна послатися на контакти надаваних. Інший розповсюдження вектор, нам потрібно згадати про це попутних установок. Ввівши пошкоджені веб-сайт або порушення безпеки посиланням може призвести до інфекції, будучи передані до вашої системи. Ось чому ви повинні бути обережні з джерел в Інтернеті і зробити ваші дослідження, кожного разу, коли ви знаходитесь в сумніваюся.

24socialnews.com деінсталяції

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки ви повинні слідувати, щоб остаточно видалено з веб-переглядача:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити 24socialnews.com з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *