Як видалити 1MN7A7QqQaAVoxV4zdjdrnEHXmjhzcQ4Bq Darknet Email Trojan Scam | Оновлено

Trojans

Якщо ви отримали наступні повідомлення, це означає, що ви вже став жертвою шахрайське небезпечним електронної пошти.

“Привіт. Псевдонім — моєї darknet є xxxxx. Почнемо з того, що я зламав цю поштову скриньку більше, ніж шість місяців тому, через нього я інфіковані операційної системи з вірусом (trojan) створений мною і є моніторинг ви протягом тривалого часу. У мене є доступ до Ваших рахунків, соціальних мереж, електронної пошти, історію веб-перегляду. Відповідно, у мене є даних всі ваші контакти, файли з комп’ютера, фотографій і відео. Я думаю, що ви хочете, всі ваші контакти, щоб отримати ці файли, правильно? Якщо ви такої ж думки, то я думаю, що $500 є цілком справедливою ціною знищити бруду, я створив. Відправити вище суму на мій гаманець bitcoin: 1MN7A7QqQaAVoxV4zdjdrnEHXmjhzcQ4Bq. Як тільки вище суми отримали, я гарантую, що дані будуть видалені, мені не потрібно. Оскільки свідчення цього листа, у вас є 48 годин! Прочитавши ваше повідомлення, I ‘LL отримувати автоматичне повідомлення, що ви бачили лист.”

Як ви можете бачити, цей лист має на меті вас лякати і поспішати в непотрібних дію. Дуже важливо, щоб не довіряєте відправникові говорить! Автор цієї електронної пошти стверджує, що небезпечні Троян заражають вашої комп’ютерної системи, і тепер кожен вид діяльності знаходиться під контролем. Вони загрожують поділитися будь-який інший інформацію вони зібрали на вас і знищити вашу конфіденційність. Чи не попадіться в цю пастку, зловмисні!

Кібер-злочинець обіцяє видалити цей крадіжки даних, в обмін на грошові плату. Ніколи не можна довіряти слово злочинця. Замість цього, ви повинні негайно видалити це повідомлення. Але це ще не означає, що ви знаходитесь в чіткій. Як шахраї вдалося вкрасти вашу адресу електронної пошти? Це афера пошті може бути ознакою що десь на вашому комп’ютері, неприємні паразита ховається, що збирання особистих відомостей і продає його третім сторонам заради прибутку. Довше ви затримка видалення цього небезпечний шкідник, то більше можливостей ви даєте шахраї виконувати свою місію.

Ми вже встановили, що якщо ви отримали повідомлення Darknet 1MN7A7QqQaAVoxV4zdjdrnEHXmjhzcQ4Bq це не означає, що комп’ютер був зламаний вірус Trojan Horse. Однак, особистих відомостей бути піддані для хакерів для використання, як вони вважають за потрібне. У цій ситуації наприклад, ваш електронний впала в руки злочинців, і вони намагаються зробити вас заплатити викуп, для того, щоб зберегти конфіденційність недоторканим. Ви можливо несвідомо, дозволить паразита проникнути на вашому пристрої. Зазвичай це відбувається за допомогою програмного забезпечення, торренти, спам, сумнівні посилання та оголошень, а також підроблені оновлення запити.

Хакери покладатися на недбалість і наївності. Вони скористаються hastiness і неуважність, для того, щоб зробити вас потрапляють в їх пастки. Завжди звернути увагу на дрібний шрифт і подумайте двічі, перш ніж натиснути на що-небудь. Рекомендовано, щоб встановити користувацькі установки режимі, так що будь-який приховане шкідливе ПЗ під виглядом бонусні програми або застосунок стає видимим для вас, щоб зняти з неї виділення і не може його від отримання доступу до комп ‘ ютера.

Навіть якщо проігнорувати на 1MN7A7QqQaAVoxV4zdjdrnEHXmjhzcQ4Bq Darknet електронної пошти, інша загроза волі безумовно спливаючих. Ось чому важливо, щоб видалити джерело шахрайських повідомлень електронної пошти, поки не стало надто пізно. Цей паразит, який ховається десь на вашому комп’ютері може рій екран з тінистими вміст у вигляді ненадійні оголошень, а також випрямити ви неперевірених сторінок. Це займе всього один клік для ненавмисно інсталяції зловмисних програм на вашому комп’ютері. Ви можете навіть отримати інфікований Trojan Horse пристрої! Тільки на цей раз, це може бути по-справжньому.

Приймати повідомлення електронної пошти як попередження, як це! Після видалення ця афера повідомлення, вам потрібно знайти місцезнаходження неприємні шкідників, що ‘ s заподіяння вам лиха і позбутися від нього, перш ніж це занадто пізно, і це можливість робити реальні збитки, до комп’ютера! Якщо ви не впевнені, як це зробити, ми можемо допомогти вам у вирішенні цього завдання. Все, що вам потрібно зробити, це слідувати нашим докладні інструкції нижче.

1MN7A7QqQaAVoxV4zdjdrnEHXmjhzcQ4Bq Darknet Email Trojan Scam деінсталяції

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити 1MN7A7QqQaAVoxV4zdjdrnEHXmjhzcQ4Bq Darknet Email Trojan Scam з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *