Як видалити 1BARBfTXdwaRenZjcG8t2LAsbQm6abfw13 Bitcoin Email Scam | Оновлено

Trojans

Небезпечні email афера циркулює в Інтернеті. Повідомлення читає наступне:

“здається, що, * * *-це ваш пароль. Ви можете не знати мене, і ви напевно, цікаво, чому ви отримали це повідомлення електронної пошти, правильно? Власне, налаштувати шкідливих програм на сайті дорослих vids (порно) і що ви думаєте, ви відвідали цей сайт для розваг (ви знаєте, що я маю на увазі). Хоча були дивитися відео, Інтернет-браузер почав функціонує як RDP (віддалений робочий стіл) мають кейлоггер, який дав мені доступ до вашого екрана та веб-камера. Після цього мій програмне забезпечення отримано всі ваші контакти з вашого Messenger, FB, а також електронної пошти. Що саме я робив? Я резервному телефону. Всі фото, відео- та контакти. Я створив подвійний екран відео. 1-й частина показує відео, який переглядався (тебе в доброму смаку ха-ха..), а 2-ї частини показує запис веб-камеру. Саме те, що робити? Ну, я думаю, $800, що справедлива ціна наш маленький секрет. Ви зробите оплату за Bitcoin (якщо ви не знаєте цього, шукати “як купити bitcoin” в Google). ”

1BARBfTXdwaRenZjcG8t2LAsbQm6abfw13 Bitcoin електронної пошти належить до scamware категорії. Користувач отримує цей лист і є змусили повірити, що не тільки мають ви були шпигували, але конфіденційних даних вкрав у вас. І тепер злочинці є шантаж вас, так що не отримати обмін інформацією з іншими людьми. Не вірю цих брехні! Цей лист є шахрайських! Це робиться шляхом злочинців, прагнуть отримати вигоду від вашого наївність. Дуже важливо не панікувати. Це повідомлення немає нічого, але обман, розроблений, щоб налякати вас і змусити вас сплатити задавані суму грошей.

Ви можете думати, що це повідомлення виникла з синіх, але це не так. Scamware інфекції є дуже хитрі. Вони не можуть рубати ви безпосередньо. Вони потребують дозволу для того, щоб вторгнутися. І це дуже легко, щоб обдурити вас в цьому. Найчастіше Ця інфекція поширюється через програмне забезпечення комплектації. Якщо ти не бути обережним і є занадто недбалості, ви можете легко зробити помилку, запрошуючи цієї інфекції на борту. Що має чому важливо, щоб завжди стежити за звичай, а не швидкість монтажу, так що прихованого вмісту можуть бути видимими для вас, щоб зняти виділення. Кібер-злочинці покладатися на неуважність і наївності, щоб ви потрапляєте прямо в їх пастку. Завжди думати двічі, перш ніж клацнути щось в Інтернеті. Ви ніколи не знаєте, що загрози, які ховаються за здавалося б надійний оголошення або посилання. Також переконайтеся, щоб триматися подалі від спам-листи, оскільки зловмисні програми, як відомо, сховатися за такі повідомлення, а також.

Цей лист scamware процвітає на ваш страх. Чи не попадіться в це. Цьому немає нічого, але трюк, розроблений, щоб прийняти ваші гроші. Хакери стверджують, що вони вже шпигували вас через вашу веб-камеру і тепер роблять вас заплатити викуп, так що ці дані не побачити світло дня. Шахраї запитати на суму 800 доларів США у вигляді Bitcoin платежем. Не довіряйте ця брехня! Те, що вам потрібно зробити, це просто видалити цей шахрайської електронною поштою, сканувати комп’ютер і знайдіть інфекції, відповідальні за це пекельний повідомлення. Після визначення місцезнаходження зловмисні програми, вам потрібно позбутися від нього як можна швидше, перш ніж вона в змозі зробити серйозне збитків. Чим раніше ви діяти проти ця загроза, тим краще!

1BARBfTXdwaRenZjcG8t2LAsbQm6abfw13 Bitcoin Email Scam деінсталяції

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити 1BARBfTXdwaRenZjcG8t2LAsbQm6abfw13 Bitcoin Email Scam з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *