Як видалити 19D67Tgb3neJiTHd8pZDEBYmUn2qSjxEeB Bitcoin Darknet Email Scam | Оновлено

Trojans

Будь обережний! Небезпечні email афера ховається навколо Інтернету, що має на меті лякати якомога більше користувачів, наскільки це можливо! Ось уривок з повідомлення:

“Привіт Нік — моєї darknet є–. Я почну, сказавши, що я зламав цю поштову скриньку (будь ласка, подивіться на ‘з’ в заголовку) більше, ніж шість місяців тому, через нього я заражені операційної системи з вірусом (trojan) створений мною і є моніторинг ви протягом тривалого часу. Я думаю, що ви хочете, всі ваші контакти, щоб отримати ці файли, правильно? Якщо ви такої ж думки, то я думаю, що $500 є цілком справедливою ціною знищити бруду, я створив. Відправити вище суму на мій гаманець bitcoin: 19D67Tgb3neJiTHd8pZDEBYmUn2qSjxEeB, як тільки вище суми отримали, я гарантую, що дані будуть видалені, мені не потрібно. Оскільки свідчення цього листа, у вас є 48 годин! Прочитавши ваше повідомлення, I ‘LL отримувати автоматичне повідомлення, що ви бачили лист.”

В дійсності цей лист нема але обман, створені шахраї залякати жертв і зробити їх заплатити викуп, для того, щоб тримати їх особисте життя під загрозою. Відправник стверджує, що відправник цей лист був зламаний давним-давно, і тепер свій комп’ютер контролюються небезпечні троянський вірус. Повідомлення також вказати, що ваша діяльність має були шпигували і конфіденційні дані були зібрані.

Дані, які використовуються спільно з іншими користувачами, якщо ви не виконали вимоги хакера. Та кримінальної дає своє слово, що якщо ви згодні, вони пізніше видалить всі зібрані відомості. Але не довіряти слово в цей лист! Звичайно, це може бути страшним, щоб отримати такі повідомлення, але ви повинні зберігати спокій і не потрапити в цю пастку! Визнати електронну пошту як scamware це а видаліть його!

На жаль, видалення повідомлення електронної пошти не вистачить. Це scamware не з’явилися з повітря. Якщо ви отримали це повідомлення, це означає, що десь на вашому комп’ютері таїться паразита. Таке шкідливе програмне забезпечення не вторгатися комп’ютера самостійно. Ні, вона не може зламати свій шлях на вашому пристрої. Тільки ви можете дати йому доступ до вашого ПК. Зазвичай це відбувається, коли користувач недбале і натискає на shady оголошення та посилання або відкриває спам інфікованого вкладений у вигляді вкладення або виконувані файли.

Паразита, відповідальних за неприємний scamware, як це може розповсюджуватися через програмне забезпечення комплектації і підроблені запитів оновлення. Щоб переконатися, що немає небезпечного вмісту в бігах отримує встановлені на вашому комп’ютері без вашого відома, ви повинні зробити звичку вибору Custom, а не швидкість монтажу. Потім все, що вам потрібно зробити це, відмовитися від будь-яких додаткових програм, оскільки це зазвичай шкідливих програм в маскування. Також рекомендовано спираючись на офіційному і ліцензованих джерела тільки, коли вам потрібно оновити ваше програмне забезпечення. Чи не сліпо довіри випадкових оновлення спливаючі вікна. Частіше за все вони виявляються шахрайських.

Давайте будемо чесними. Більшість людей будуть паніка після отримання такого електронної пошти. Хакери покладатися на свій страх і наївності, до переконайтеся, що ви поспішаєте, примушуючи платити викуп під питанням, не давши йому другий думки. З метою запобігання впливу їх особисті файли, жертв буде платити задавані суму 500 доларів у вигляді Bitcoin. Але, немає необхідності для цього. Найбільш важливо контролювати свої емоції і не дати панікувати.

19D67Tgb3neJiTHd8pZDEBYmUn2qSjxEeB Bitcoin Darknet електронної пошти є не що інше шахрайство, зроблені з єдиною метою хакерам отримати вигоду з ваш страх. Те, що вам потрібно це заспокоїтися, видаліть цей лист, як тільки ви його отримали і перевірити систему комп’ютера для шкідника, що приносить вам все це горе. Коли ви знайти його, потрібно видалити його з вашого пристрою, тому не турбувати вас знову або поставити під загрозу конфіденційність.

19D67Tgb3neJiTHd8pZDEBYmUn2qSjxEeB Bitcoin Darknet Email Scam деінсталяції

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити 19D67Tgb3neJiTHd8pZDEBYmUn2qSjxEeB Bitcoin Darknet Email Scam з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *