Як видалити вірус Yubby (Chrome/Edge/Firefox) | Оновлено

Adware

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити вірус Yubby. Це Yubby вірусів Видалення керівництво працює для Chrome, Firefox і Internet Explorer.

Yubby Категорія шкідливих програм дослідників неприємні паразита з Adware сім’ї. Її основною метою є перетворити ваш браузер на відображенні оголошення інструменти. Так, браузери. XX століття. Якщо у вас є більш ніж на вашому комп’ютері, ви можете бути впевнені, що паразити не пройдете їх. Mozilla Firefox, Google Chrome, опери, Microsoft краю, Internet Explorer, Safari-браузер не не застрахований зловмисних місії. Момент кібер шкідників отримує доступ, вона почне генерувати величезну кількість реклами, прагнучи зробити користувача, натисніть на стільки з них як можна швидше.

Для того, щоб досягти успіху у вирішенні цього завдання, він буде отримати будь-який web даних, він може отримати його руки, як перегляд історії і результатів пошуку, таким чином, щоб краще налаштувати показ вмісту оголошення, так що користувач частіше натискати на них. Adware існує в основному для створення прибуток за допомогою pay-per-click схемою. Ось чому вона буде йти до такої великої довжини, просто щоб переконатися, що за реклами буде привабливим для користувачів. Справа в тому, ви ніколи не знаєте точно, якщо рекламні змісту переадресує вас на законних джерел. Позаду shady оголошень і спливаючих вікон може ховаються небезпечних або навіть заражених сторонні веб-сайти, спрямовані на зашкодити комп’ютеру.

Найчастіше adware отримує поширювати через спам електронної пошти і вкладень, інфікованих посилання та оголошень, запитів підроблені оновлення програмного забезпечення розшарування, торренти, тощо. Коли ви бачите випадкові спливаюче, яка закликає вас дотримуватися shady оновлення посилання, не будьте занадто швидко, щоб натиснути на нього. Це не те, як ви повинні діяти Якщо потрібно оновити програму на вашому комп’ютері. Ми настійно рекомендуємо, що довіряєте офіційний і ліцензованих джерел лише тоді, коли вам необхідно отримати оновлення програмного забезпечення.

не довіряйте сліпо сумнівних дивлячись виринаюче вікно на екрані. Багато користувачів потрапляють у таких шкідливих пастки і отримати нічого, крім неприємностей опосля. Також, коли ви маєте справу з програми для завантаження з Інтернету, переконайтеся, що ви прямуєте Custom або додатково тип інсталяції. Таким чином, якщо існують будь-які приховані кіберзагрози, ви зможете помітити їх. Частіше, ніж ні ці необов’язкові установок, що ви знайдете є фактично шкідливих програм в маскування.

Adware спирається на наївність і недбалості. Коли є підключення до Інтернету, завжди приступити з обережністю, коли користувач натискає кнопку “Згоден”. Крім того, не забудьте прочитати ретельно умови і умови. Ви ніколи не знаєте, що приховані речення, може бути, що ви можете отримати в біді. Якщо ви зберігаєте цей паразит зловмисних на нашому комп’ютері занадто довго, ви ризикуєте, покласти ваш онлайн-безпеки та конфіденційності в небезпеці.

Цінну інформацію, як паролі, номери кредитних карток, Банк облікових даних та IP-адреси можуть легко потрапити в руки кібер-злочинці, які звичайно поділяють такі дані іншим третім сторонам для отримання прибутку. Більше того, згенерований оголошення не може виглядати дуже небезпечно, але в великий обсяг, вони можуть знизити ваш браузер. Рано чи пізно ваш браузер не зможуть відобразити всі оголошення, які скидаються свій шлях. У якийсь момент вона почне гуркіт і заморожування часто, поки він перестає працювати взагалі. Ось чому ви повинні діяти швидко і приступити до негайного видалення це дратує Yubby adware.

Yubby видалити вірус

STEP-1Перш ніж почати процес реального видалення, ви повинні, перезавантажте комп’ютер у безпечному режимі. Якщо ви знайомі з цим завданням, пропустити інструкціям нижче і приступити до крок 2. Якщо ви не знаєте як це зробити, ось як перезавантаження в безпечному режимі.

Для Windows 98, XP, тисячоліття та 7:
Перезавантажте комп’ютер. Коли з’являється перший вікно інформації, почати кілька разів клавішу F8. Потім виберіть безпечний режим з мереж серед параметрів.
Safe Mode with Networking
для Windows 8/ 8.1
натисніть кнопку Пуск, потім виберіть пункт Панель керування-> система та безпека-> Адміністрування-> конфігурації системи.
Windows 8 Safe Mode with Network
відзначте опцію безпечне завантаження та натисніть кнопку ОК. Натисніть кнопку перезавантажити, коли запитали.
Для Windows 10
Відкрийте меню “Пуск” і клацніть або торкніться кнопки живлення.
win10 safemode 1
при збереженні натиснутою клавішу Shift, клацніть або торкніться на перезавантаження.
win10 safemode 2

STEP-2Ось кроки, які необхідно виконати для видалення викрадач з браузера:

Видалити з Mozilla Firefox:

Відкрийте Firefox, натисніть на верхньому правому куті , натисніть кнопку додаткові компоненти, вдарив розширень далі.
firefox extensions
шукати підозрілі або невідоме розширення, видалити їх все.

Видалити з Chrome:

Відкрити Chrome, клацніть піктограму меню chrome у верхньому правому куті->Більш інструменти -> розширення. Там, визначити шкідливі програми і виберіть chrome–значок смітник (Видалити).
chrome extensions

видалити з Internet Explorer:
IE Відкрити, а потім натисніть IE спорядження значок у верхньому правому куті-> Керування додатковими компонентами.
ie gear
знайти шкідливе додаток. Видалити, натиснувши кнопку Вимкнути.

STEP-3

Клацніть правою кнопкою миші на ярлик браузера, виберіть пункт Властивості. Видалити все після на .exe « кінцевого файлу.

ff shortcut

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-5

запустити диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-6

відкритими MS Config, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Yubby вірус з вашого браузера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *