Як видалити вірус Winreg64.exe | Оновлено

Trojans

Я написав цю статтю, щоб допомогти вам видалити Winreg64.exe. Це керівництво Winreg64.exe видалення працює на всіх версіях Windows.

Winreg64.exe n-ний членом сім’ї троянський кінь. Однак, це не як будь-які Trojan. Це монети Шахтар. Це, звичайно, не означає, що видобуток монети є все, що він робить. О, немає. Ця функція не заважає шкідника робити те, що він зазвичай робить, а саме шпигунстві на вас нон стоп і пошкодження вашої машини. Вірус викликає купу пошкодження. По-перше, це попередження про настройки ПК і reedits системному реєстрі за вашою спиною.

В результаті ваша машина не працювати. Певні програми не завантажувати або зайняти назавжди, щоб завантажити. Коли вони в кінцевому підсумку роблять, вони не проходять гладко. Досвід усіх типів похибок. Крім того, ваша машина швидкість сповільнюється до швидкості равлики. Вона відстає весь час і боротьба для виконання найпростіших завдань. Роботи браузера також страждає, як ви постійно перенаправлено на shady сторінки і бомбардуванні з оголошеннями.

Однак, давайте Докладніше дізнатися про процес видобутку монета. Іншими словами, Winreg64.exe сили машини, щоб здійснювати бухгалтерський облік послуги для монета платформи. В обмін, він отримує винагороджені з монетами. Чим довше він робить це, тим більше монет, які він отримує. Тим не менше ці монети не залишаються у вашій машині довго. О, немає. Вони отримати відправлені прямо на кіберзлочинців цифрових гаманець. Звичайно, ти не той, хто отримує прибуток. Ви платите тільки за ціною. І повірте, це дорого.

Монета гірській процес тільки є прибутковим, якщо використовуються власній машині. Це вимагає багато звернення та електроенергії. Ось чому комп ‘ ютер не може використовуватися для чого іншого. Він був зайнятий, допомагаючи шахраї. Крім того, Trojan використовує цей ПК на дуже високих температурах нон стоп. Це значно скорочує ваше устаткування життя. Не кажучи вашої машини багато перегрівається і якщо ви не ефективної системи охолодження, не буде мати можливість триматися за набагато довше. Але це ще не все.

Це тепло була машина виробляє електроенергію. Ви знаєте, що це означає? В кінці місяця, коли ваш рахунок прибутку, не дивуйтеся, якщо ви платити двічі чи тричі більше, ніж раніше. Так, вам електроенергію може подвоїти або навіть тримісний номер. Тому хакери не маєте власного комп’ютера. Це занадто дорого. Вони роблять гроші на ваш рахунок. Питання в тому, ви будете сидіти склавши руки і нехай вони зіпсувати ваш комп’ютер або ви збираєтеся їх зупинити. Ми пропонуємо вам до останнього. Чим раніше ви видалити Winreg64.exe троянських програм з вашої системи, тим краще. Не забувайте, що це також шпигунів на вас і збирає конфіденційних даних. Позбутися від нього, поки ще не занадто пізно.

Як ви заразитися із трояном? Як правило троянів подорожі веб прикріплені до спам-повідомлень електронної пошти. Тим не менш, ця тактика, років, але золото. Він як і раніше працює, тому що користувачі як і раніше, як правило, відкрити повідомлення електронної пошти з незнайомими людьми, не думаючи про це. Скільки разів ви сказали не для того, щоб відкрити такі повідомлення? І очевидно, як і раніше робити. Це ваша помилка. Ви в основному заразити власній машині через поспішність і безпечність.

Що ви думаєте, ті, що хакер треба самому, тому що якщо ви приділяти більше уваги, ви могли б виявити порушник час і не дозволяють введення. Наступного разу, коли ви отримуєте повідомлення від незнайомої, приступити з обережністю. Це може поставити інфекції. Перевірте, чи відправник по-перше, ввівши свою адресу електронної пошти в ваш пошукової системи. Якщо щось виглядає підозрілою, відразу видаляти листи.

Winreg64.exe деінсталяції

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz [[]]
тут, 30 знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

йти в закладці Startup та зніміть галочку записи, які мають «Невідомо» як виробника.

Все ще не можете видалити Winreg64.exe з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *