Як видалити вірус “Windows Security: Microsoft Edge” | Оновлено

PUP

Якщо ви натрапити на “Windows Security: Microsoft Edge” повідомлення, не хвилюйтеся. Це попередження є підробленою. Його мета полягає в тому, щоб лякати вас, щоб вивідати беручи непотрібні дії. Не робити нічого з закликає вас зробити, тому що це саме те, що вона хоче. Шахрайські повідомлення є ознакою, що nasty PUP (потенційно небажаних програм) знаходиться на комп’ютері. ЩЕНЯ може бути що завгодно – здавалося б, надійні app або вимкнутим розширенням браузера, але зі зловмисними намірами.

Такі паразита несе відповідальність за це повідомлення попередження, а також інші речі, як ваш затоплені з реклами екрану кожного разу, коли ви відкриваєте браузер. Це будете отримувати гроші за кожен клік, що ви робите на просувний такого вмісту. BU справа в тому, таких оголошень часто призводять до ненадійні і навіть заражених джерел, які прагнуть завдати шкоди вашому ПК і вкрасти цінну інформацію. Для того, щоб зрозуміло з проблемами, які йдуть від цього шкідливих програм, ви повинні видалити його з комп’ютера, як можна швидше!

Як ми вже говорили, “Windows Security: Microsoft Edge” оповіщення обумовлена існування PUP на вашому комп’ютері. Але як же це закінчиться там? Ви встановили. Для того, щоб проникнути на комп’ютер нічого не підозрюючи жертви за допомогою обману таких паразитів. Ймовірно, ви встановлено комплект програмного забезпечення під швидкий режим майстра інсталяції або відкрив заражених спам-лист. Інші засобом поширення включають пошкоджений торенти, сумнівні посилання та оголошень, а також підроблені оновлень.

При спробі встановити програмне забезпечення на вашому комп’ютері, переконайтеся, що вибрати для Настроювана або просунутим типом встановлення. Таким чином, якщо є будь-які приховані зловмисні програми, ви зможете запобігти її від отримання доступу до комп’ютера. Паразити часто замаскувати себе як додаткове програмне забезпечення, що не буде відображено, якщо ви вирішите піти з швидкого встановлення.

Це дуже важливо, щоб діяти швидко, як тільки ви бачите на “Windows Security: Microsoft Edge”. Чи не попадіться в пастку хакерських. Не звертайтесь ‘команди підтримки’, зазначений у повідомленні. Не встановлювати додаткове програмне забезпечення, яка входить до там як добре. Це смарт-стратегії, що злочинці використання, для того, щоб отримати в свої руки на особисту або фінансову інформацію. Якщо так, як вони кажуть, ви дозволите їх на викрадати конфіденційну інформацію, наприклад, але не обмежуючись банківських рахунків, номери кредитних карток, паролі, адреси IP, Ідентифікатор входу, т. д.

є єдиним способом ви можете зупинити паразита від успіху в місії, щоб отримати позбутися від нього як можна швидше! Знайдіть цуценя і видалити його з комп’ютера! Якщо ви не впевнені, як це зробити, ви можете слідувати нашим докладні інструкції нижче.

Windows Security: Microsoft Edge деінсталяції

STEP-1Запустіть Диспетчер завдань, клацнувши правою кнопкою миші на панелі завдань і вибравши Запустити диспетчер завдань.

task manager

звертайте увагу на імена файлів та описи запущені процеси. Якщо ви знайдете будь-які підозрілі один, Google шукати його ім’я, або зв’язатися зі мною безпосередньо для його ідентифікації. Якщо процес шкідливих програм, клацніть правою кнопкою миші на ньому і виберіть завершити завдання.

STEP-4

Відкрийте панель керування, утримуючи Клавіші Win та R , разом. Пишіть запит appwiz. cpl у полі, а потім натисніть кнопку ОК.

appwiz

тут, знайти будь-якій програмі, ви не мали наміру встановити і видалити його.

STEP-6

Відкриття, MS Config Win ключ і R разом. Msconfig тип і натисніть Enter.

msconfig

перейдіть на вкладку завантаження і зніміть прапорець записи, які мають «Невідомо» як виробника.

До цих пір не вдалося видалити Windows Security: Microsoft Edge з вашого комп’ютера? Будь ласка, залиште коментар нижче, що описує, які кроки ви виконували. Я відповім оперативно.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *